Для того, щоб створити життєздатний ландшафт, архітектор повинен володіти знаннями в найрізноманітніших областях. Потрібно розбиратися в сучасних тенденціях садово-паркової архітектури і знати її історію, уміти добре малювати і креслити, володіти основами композиції і колористики. Ну і, зрозуміло, ландшафтний архітектор повинен знати ботаніку.
Архітектурно-ландшафтні майстерні і студії, дизайнерські студії, галереї, виставкові комплекси, рекламні агенства.
Говорити про кар'єру ландшафтного архітектора в чистому вигляді досить складно. В більшості випадків успішність вимірюється не просуванням по кар'єрних сходах, а зростанням авторитету в професійних кругах, збільшенням числа і об'єму замовлень. У перспективі успішний ландшафтний дизайнер може відкрити власне бюро.
Головна "ландшафтна" спеціальність у вузах "Садово-паркове і ландшафтне будівництво".
А ви знаєте, що професія ландшафтного архітектора не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Ландшафтний архітектор, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Також пам'ятайте - успішний Ландшафтний архітектор не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.
Якщо ж ви вже вирішили, що Ландшафтний архітектор – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати ландшафтного архітектора, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.