Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Вибір професії - список затребуваних професій
 3. Дизайнери, оформлювачі
 4. Дизайнер інтер'єру

Дизайнер інтер'єру

Він не тільки художник, але і конструктор, проектувальник, і навіть виконроб. Створює простір з неповторним стилем, аурою, енергетикою. Утілює ідею нового інтер'єру квартири спочатку в ескізі, а потім в кресленнях.

Специфіка роботи дизайнером інтер'єру:

Плюси професії:

 • Творча і захоплююча робота.
 • Фахівці широко затребувані на ринку праці.
 • Висока заробітна плата.
Мінуси професії:
 • Доводиться багато працювати з підрядниками, з будівельниками, з постачальниками матеріалів, з замовниками, які іноді самі не знають, чого хочуть. Виступати координатором всіх служб.

Робота для дизайнера інтер'єру:

Дизайнери інтер'єру затребувані в спеціалізованих дизайн-бюро, салонах по виготовленню штор і портьєр, фірмах, що виготовляють меблі.

Особисті якості:

  • Терпіння,
  • Комунікабельність,
  • Уважність,
  • Художні здібності.

Зарплата і перспективи професії дизайнера інтер'єру:

Стати успішним дизайнером може лише фахівець-універсал, що освоїв всі етапи технологічного циклу: від першої розмови із замовником до організації робіт і здачі об'єкту. Починати кар'єру краще з роботи в дизайн-бюро. Тут можна набратися досвіду і сміливості, беручи участь в самих різних по стилю проектах.

Заробітки залежать від площі приміщення і кількості замовлень. Професіонал отримує в середньому $100 за квадратний метр. Місячний заробіток - від $400-500 (початківець) до $1500 і вище.

Робота дизайнером інтер'єру в Україні:

А ви знаєте, що професія дизайнера інтер'єру не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Дизайнер інтер'єру, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Дизайнер інтер'єру не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Дизайнер інтер'єру – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати дизайнера інтер'єру, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

↑ Вгору