UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Дизайнери, оформлювачі
  4. Дизайнер-модельєр

Дизайнер-модельєр

Поєднуючи красу, пластику і функціональність, він створює нові моделі одягу, взуття, головних уборів.

Специфіка роботи дизайнером-модельєром:

Плюси професії:

  • Захоплююча і творча робота.
Мінуси професії:
  • того, щоб брати участь в елітних показах, за правилами "от кутюр" потрібно представити від 4 до 60 ансамблів, причому будь-який виріб на 50-80% повинно бути зроблено руками. Одна сукня шиється мінімум місяць, а особливо складні і до півроку ... Виживають тільки фанати, що не уявляють себе поза професією, готові розробляти нові ідеї, не боячись сміливих експериментів та довгих, безсонних ночей, проведених за роботою.

Робота для дизайнера-модельєра:

Будинки моди, приватні бутіки, фірми по виробництву одягу і взуття.

Особисті якості:

    • Креативність,
    • Терпіння,
    • Художні здібності,
    • Комунікабельність.

Зарплата і перспективи професії дизайнера-модельєра:

На перших порах потрібно бути готовим до роботи виконавцем на швейному виробництві або в бутіках відомих дизайнерів-модельєрів. Початківцю кутюрьє дуже важливо брати активну участь в різних показах. Це і заявка про себе в професійних кругах, і пошук потенційних замовників, і презентація ідеї, своєрідне підтвердження авторських прав.

В компаніях, що виробляють одяг, середня заробітна плата модельєра $500-700. Головні дизайнери підприємства можуть отримувати від $1000 до 3000. Але кожен кутюрьє мріє відкрити свій власний бутік, створити бренд. В цьому випадку дизайнер стає бізнесменом, його доходи можуть різко зрости.

Робота дизайнером-модельєром в Україні:

А ви знаєте, що професія дизайнера-модельєра не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Дизайнер-модельєр, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Дизайнер-модельєр не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Дизайнер-модельєр – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати дизайнера-модельєра, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору