Перетворити Попелюшку на красуню під силу тільки професіоналу. Раніше вважалося, що для фахівця головне - уміння виконувати тонку "ручну" роботу над обличчям клієнта. Сьогодні в естетичній медицині для проведення різних процедур активно використовується складна апаратура і вимоги до фахівця стають все серйознішими.
Інститути і салони краси, комерційні клініки, кабінети при Науково-дослідних інститутах, лікарні.
Фахівець, що починає, отримує приблизно $400, професіонал вищого класу в престижному салоні може заробляти $800-1500. Сума складається зазвичай з фіксованого окладу і відсотка від вартості наданої послуги. Цифра варіюється в межах 10-50%.
Паралельно косметологи часто є дистриб'юторами фірм, що реалізовують дорогі косметологічні препарати. Додатковий дохід може складати 5-30% від виручки.
Вища освіта: спеціальність "Лікувальна справа".
А ви знаєте, що професія косметолога не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Косметолог, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Також пам'ятайте - успішний Косметолог не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.
Якщо ж ви вже вирішили, що Косметолог – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати косметолога, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.