Салони, модельні агентства, кіностудії, театри, телебачення і ін.
Заробіток залежить від салону, де він працює, або платоспроможності клієнта. Велике значення мають дипломи, кубки і інші нагороди візажиста.
Професія візажиста з'явилася порівняно недавно, тому основне навчання фахівці отримують на практиці, влаштувавшись помічником стиліста. Також можна отримати ази професії, записавшись на курси стилістів або ж беручи індивідуальні уроки макіяжу у гуру стилю і краси.
А ви знаєте, що професія візажиста не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Візажист, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Також пам'ятайте - успішний Візажист не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.
Якщо ж ви вже вирішили, що Візажист – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати візажиста, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.