UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Автомайстри, водії, експедитори
  4. Автомеханік

Автомеханік

У маленьких автосервісах в основному працюють автомеханіки-універсали: вони роблять все від і до. У великих центрах зазвичай практикується поділ за спеціалізаціями.
- Автожестянщики виправляють, шпаклюють розбиту машину і готують її до малярних робіт.
- Малярі роблять грубу і остаточну шліфовку, готують автомобіль до фарбування і потім фарбують.
- Механіки-діагностики визначають причини поломки (вони особливо затребувані в майстернях імномарок).
- Автоелектрики усувають неполадки в електроніці і теж користуються попитом, так як все більше машин постачене бортовими комп'ютерами.
Існує ще близько десятка не менш важливих спеціальностей: арматурники, мотористи, фахівці з ремонту коробки передач і т.д.

Специфіка роботи автомеханіком:

Солідні автомобільні організації останнім часом знижують вікову планку для автомеханіка до 35-40 років.

Робота для автомеханіка:

Cтанціі технічного обслуговування: великі й дрібні сервіси, автобази, гаражні майстерні.

Особисті якості:

    Від автомеханіка вимагають кропіткого, вдумливого уміння терпляче з'ясовувати причину поломки. Від його уважності часом залежить життя людей. Йому потрібно вміти знаходити спільну мову з керівництвом, колегами і клієнтами.

Зарплата і перспективи професії автомеханіка:

Закінчивши курси і влаштувавшись в автосервіс, автомеханік отримує 200 у.о. З досвідом розмір зарплати збільшиться. Чим краще працюєш, тим складніше і відповідальніше ремонт тобі довіряють. І тим більше заробіток. Самі круті майстри працюють на індивідуальних замовленнях. Клієнт приїжджає і каже: Хочу, щоб робив Петрович!. Такий Петрович заробляє 23 тис. доларів на місяць. А в середньому професійний автомеханік в Києві може розраховувати на $1000.

Профільна освіта:

Одні фірми беруть автомеханіків з середньою спеціальною освітою, інші (як правило, великі) вважають за краще спеціалістів з дипломами вузів.

Робота автомеханіком в Україні:

А ви знаєте, що професія автомеханіка не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Автомеханік, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Автомеханік не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Автомеханік – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати автомеханіка, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору