Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Автомайстри, водії, експедитори
  4. Водій

  Водій

  Професія водія є однією з найпоширеніших в країні. Водій є практично в кожній організації і компанії. Залежно від специфіки посади, водії виконують різні функції: водії-експедитори, водії-кур'єри, водії-охоронці, таксисти, перевізники і багато що інше.

  Специфіка роботи водієм:

  Для водія немає вікових обмежень, головне - хороший зір (який перевіряється при планових медоглядах), наявність прав потрібної категорії і знання правил дорожнього руху.

  Часто професія водія (особливо якщо в невеликій фірмі) припускає наявність власного автомобіля, на якому водій працюватиме. У такому разі водію виплачуватиметься додатково амортизація авто.

  Робота для водія:

  Водії затребувані в кожній комерційній компанії. Також є спеціалізовані організації – служби таксі, перевізники, логістичні компанії, кур'єрські доставки і пасажирські перевезення

  Особисті якості:

   Для професії водія головне – уважність, адже водіння автомобіля відноситься до підвищеного ризику для здоров'я. Також важливо мати хороший зір і пам'ять.

  Зарплата і перспективи професії водія:

  Зарплата водія варіюється залежно від регіону мешкання і місця роботи. Наприклад, водії таксі в Києві отримують близько 700-800 у.о., а офісні водії на машині компанії можуть розраховувати на 400-500 у.о.

  Водії-дальнобійники за рейс отримують не тільки зарплату, але і додаткові гроші з попутників. Те ж саме стосується рейсових пасажирських автобусів.

  Профільна освіта:

  Професія водія вимагає наявність прав водіїв необхідної категорії. Щоб отримати права, потрібно пройти навчання в автошколі і скласти іспит в ДАІ. Також існують спеціальні курси підвищення кваліфікації і майстерності водія.

  Для роботи водієм дуже важливо мати досвід водіння, і чим більше – тим краще, а також знати дороги міста, в якому доведеться працювати.

  Робота водієм в Україні:

  А ви знаєте, що професія водія не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Водій, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

  Також пам'ятайте - успішний Водій не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

  Якщо ж ви вже вирішили, що Водій – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати водія, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  ↑ Вгору