Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Резюме в Києві
  4. Резюме Ассистент личный помощник в Києві
  5. Ассистент личный помощник
  Запропонувати вакансію
  Резюме Ассистент личный помощник
  Денисюк Мар‘Яна

  Professional resume Професійне резюме, в якому вказані: ел.пошта, телефон, зарплатня, досвід роботи, освіта та інша важлива інформація Ассистент личный помощник

  Заблоковано
  25 000 грн.
   25 січня 2019   Місто: Київ
  Вік: 24 роки
  Режим роботи: повний робочий день, плаваючий графік роботи
  Рубрики: Наука, освіта, переклади; Робота за кордоном; Інші пропозиції
  Готова до переїзду в:
  або зареєструйтеся на сайті як роботодавець, щоб бачити контактну інформацію.

  Досвід роботи

  Інженер 2 категорії
  ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» (Метрологія, сертифікація товарів, надання послуг з технічного обслуговуванняй аналізування ), Київ
  06.2014 − По теперішній час (6 років 4 місяці)

  Обов‘язки: Аналіз даних первинних документів з використанням засобів обчислювальної техніки, комунікацій в галузі науково-технічної діяльності з організації виробництва, метрологічного забезпечення, технічного контролю. Нагляд і контроль вхідної і вихідної документації, введення звітності з податкового обліку за допомогою бухгалтерських програм. Щоденні консультації та вирішення проблем, що були виявленні в ході роботи підприємства.

  Досягнення: Досвід роботи з документооборотом підприємств, професійний ріст та навички співпраці з різними організаціями та іншими контрагентами. Вміння працювати та знаходити спільну мову у колективі, пунктуальність, ділова мова та організованість.

  Освіта

  Національний університет біоресурсів та природокористування України (Київ)
  Економіка
  повна вища, 09.2014 − По теперішній час (6 років 1 місяць)

  Знання мов:

  Англійська - Середній
  Додатково: На розмовному рівні, але ще не зовсім вільно. Без конкретних напрямів .

  Додаткова інформація

  Знання комп'ютера, програм:  Знання стандартних програм Microsoft, 1С, MEdoc. Вміння швидко орієнтуватися в інтернет ресурсах. Швидкий набір та оформлення документації.
  Особисті якості, хобі, захоплення, навички:  Відповідальність, пунктуальність, акуратність, вихованість, організованість, вічливість, щедрість, дружелюбність, кмітливість. Швидко вчусь. Присутнє почуття гумору. Реаліст з нотою наївності. Готовність кардинально змінювати все у своєму житті. Без шкідливих звичок. Здоровий образ життя, правильне харчування та регулярне фізичне навантаження. Книги, писемність, малювання та пізнавання нового. Обожнюю спілкування з розумними та мудрими людьми. Легко знаходжу спільну мову. Вивчаю англійську мову з задоволенням. Незаміжня, дітей немає, тому відкрита для різного навантаження та різних напрямів праці.
  Мета пошуку роботи, побажання до місця роботи:  Хочу кардинально змінити своє життя від рутинної одноманітної роботи в офісі, від якої лише відбувається щоденна деградація і ніякого кар‘єрного росту, до цікавої різноманітної роботи в русі та з постійним спілкуванням й кар‘єрним зростанням.

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Часто шукають

  ↑ Вгору