UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Робота за кордоном

Резюме в Україні, Розділ: Робота за кордоном

Резюме 1-20 з 871
Показати: 
Ctrl →
1 з 44

Резюме для роботи за кордоном: обираємо стиль і мову

Націлившись на пошуки щастя і доходів за кордоном, багато хто з претендентів робить головну помилку, що провокує відому їм на заявку вакансії іноземних роботодавців. Помилка ця полягає в тому, що інформацію про свою кандидатуру шукач оформляє «як завжди», не беручи до уваги специфіку ситуації.

Як правило, будь-яке резюме, навіть за наявності рекомендацій від вітчизняного агентства-посередника, проходить вивчення також представниками іноземного роботодавця. Тому, пам'ятаючи про це, складати резюме слід згідно з прийнятими нормами країни, в якій ви збираєтеся працевлаштуватися. Ідеальним варіантом буде і така ж рідна роботодавцю мова написання вашого резюме.

Резюме для роботи за кордоном очима іноземця

Беручи на роботу претендентів з інших країн, іноземний роботодавець, навіть будучи професіоналам, не позбавлений впливу і стереотипів мислення про те чи інше громадянство кандидатів. Резюме, складене мовою наймача і в стилістиці, прийнятою у нього на батьківщині, звичайно вже буде у виграші. Однак здоровий креатив, який показує вашу унікальність, здатний додатково зробити резюме таким, що викликає довіру до кандидата і ламає будь-які стереотипи, при наявності останніх.

В іншому ж резюме повинно відповідати тим самим вимогам, що і подібний документ, прийнятий в нашій країні:

  • не бути занадто довгим;
  • мати конкретну прив'язку до даної вакансії;
  • доводити перспективність кандидата конкретними прикладами;
  • зацікавлювати у вашій кандидатурі впевненим тоном і «людською складовою».

Не біда, якщо, наприклад, претендуючи на роботу в Німеччині, ви будете володіти тільки англійською мовою, достатньою для роботи, згідно з інформацією вакансії. Попросивши фахівця скласти ваше резюме «робота за кордоном» німецькою і згадавши про те, що це не ваша розмовна мова, а данина поваги до компанії-наймачеві, ви зумієте наповнити свою заявку тим самим розумним креативом, який неможливо не оцінити.

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору