Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Київ
  4. HR, управління персоналом

  Резюме в Києві, Розділ: HR, управління персоналом

  Резюме 1-20 з 265
  Показати: 
  Ctrl →
  Стр. 1 з 14

  Резюме «HR, управління персоналом» в Києві

  Менеджери з управління персоналом і HR Києва краще за всіх повинні знати і розуміти значення якісно складеного резюме. Вони мають справу із сотнями ділових документів при прийомі на роботу нового співробітника, тому на власному досвіді повинні розуміти всю процедуру відбору кандидатів, а також основні пункти, на які звертає увагу начальство компаній і організацій міста Києва.

  Основні правила складання резюме «HR, управління персоналом»:

  • обсяг не більше однієї сторінки альбомного листа,
  • обов'язковим є наявність фотографії шукача,
  • коротко і точно заповнюємо головні пункти резюме,
  • при описі місць роботи вказуємо дати,
  • зберігаємо офіційно-діловий стиль документа від початку і до кінця,
  • прописуємо ключові слова в документі.

  Персонал в «HR, управління персоналом» у Києві: на чому акцентуємо увагу?

  Роботодавці Києва акцентують свою увагу на таких основних пунктах: освіта шукача, місця і терміни роботи, досвід роботи, досягнення, просування по кар'єрних сходах, успіхи.

  Якщо ваша освіта пов'язана з управлінням, менеджментом, сервісом, то ви вільно можете подавати своє резюме в «HR, управління персоналом» у Києві на вакансію менеджера з персоналу. Хороший HR-менеджер повинен розбиратися в людях, розуміти їх мотиви і вміти допомогти працівникові в досягненні поставлених професійних цілей і досягненні результатів.

  Цікавлять роботодавців Києва і місця роботи шукача, займані посади і виконувані обов'язки. Якщо ви пропрацювали в одній компанії довгий термін, то роботодавцям цікава наявність просування по кар'єрних сходах або відсутність його і причини. У будь-якому випадку позначте ваші основні успіхи на займаній посаді і кар'єрі, на ваш погляд.

  Роботодавці Києва підходять до підбору менеджера з персоналу дуже відповідально. Перевіряють не тільки обсяг, але і якість, грамотність складеного резюме, наявність ключових слів.

  Шукаєте персонал?

  Пропоную роботу

  Свіжий номер в онлайні вже з суботи

  пропоную роботу

  Часто шукають

  ↑ Вгору