RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста

Онлайн консультация юриста

Вас волнуют правовые аспекты приема на работу или вы считаете, что вас незаконно уволили? А может вам нужно узнать, как правильно провести по кадровому учету сотрудника по совместительству? Спросите совета у юриста!

Последние вопросы юристу:

Лилия (16 Октябрь 2009)

Здравствуйте!Подскажите,пожалуйста,что можно сделать в следующей ситуации: Работаю на ОАО более 10 лет.На предприятии проводится оптимизация производства, в связи с чем мне было предложено или увольнение по ст.36.6, или работа на 0,05 ставки(9 часов в месяц).Предупредили,как положено,приказом за 2 месяца.Чтобы не остаться без работы с двумя несовершеннолетними детьми,согласилась на 0,05 ставки.Заявление о переводе и об изменении режима работы не писала, а в переводной указали основанием перевода якобы мое личное заявление. Уже 4 месяца работаю по такому графику, зарплата - 100 грн!Имеет ли администрация право сокращать рабочее время до такого предела?Какой может быть по закону минимальная зарплата или зарплата в данной ситуации?Как прожить на 100 грн.?Что можно сделать? Заранее благодарю.

 Посмотреть ответ

НАДЕЖДА (16 Октябрь 2009)

Надежда: Добрый день! У меня к вам такой вопрос. В трудовой такая запись: "Уволена в связи с переводом мужа по новому месту службы" с мая 1987 по май 1989 года. Это была командировка мужа на Кубу. Семья также ехала с отцом. Трудоустройства для жен там не было. Вопрос: при выходе на пенсию будут ли засчитаны эти годы или нет? Вопрос: #2296 - 13.10.2009 Кирильчук Олег Ігорович: Если муж был военнослужащим, а военкомат или правопреемник части выдадут справку что "Трудоустройства для жен там не было" Дружинам (чоловікам) військовослужбовців, крім військовослужбовців строкової служби, до загального стажу роботи, необхідного для призначення пенсії за віком, зараховується період проживання разом з чоловіком (дружиною) в місцевостях, де не було можливості працевлаштування за спеціальністю, але не більше 10 років. Період проживання дружин осіб офіцерського складу,прапорщиків, мічманів і військовослужбовців надстрокової служби зчоловіками в місцевостях, де була відсутня можливість їхпрацевлаштування за спеціальністю, підтверджується довідками, виданими командирами (начальниками) військовихчастин, військово-навчальних (навчальних) закладів, підприємств,установ і організацій в порядку, що визначається Міноборони. При цьому для дружин військовослужбовців, звільнених здійсної військової служби до 1 січня 1990 р., період проживання зчоловіками в місцевостях, де була відсутня можливість їхпрацевлаштування за спеціальністю, підтверджується довідками, яківидаються військовими комісаріатами.ВОПРОС: КАК БЫТЬ, ЕСЛИ НЕТУ НИ ЧАСТИ ТОЙ, В КОТОРОЙ СЛУЖИЛИ, НИ ВОЕНКОМАТОВ. В КОМАНДИРОВКУ ЕХАЛИ С ПРИБАЛТИКИ, ПОСЛЕ КОМАНДИРОВКИ ДОСЛУЖИВАЛИ НА УКРАИНЕ В РОДСТВЕННОЙ ЧАСТИ.

 Посмотреть ответ

Виктория (16 Октябрь 2009)

Доброго дня! Прошу Вас надати нам консультації куди звертатись, писати і як правильно діяти в нашій ситуації: Я проживаю з сім’єю в комунальному будинку з двох квартир. Квартири наші приватизовані, але будинок знаходиться на балансі КП «Будинкоуправління». Земельні ділянки не приватизовані і також знаходяться на балансі КП «Будинкоуправління». Будинок наш старий, приблизно післявоєного періоду. Наш сусід вирішив знести свою частину будинку і збудувати нову будівлю.Не маючи на це дозволу і не виготовивши жодного документу. Це розпочалося навесні 2008року. А саме таким чином: Сусід не руйнуючи старого фундаменту, по периметру своєї квартири з трьох сторін залив новий фундамент десь близько на 50см вище старого фундаменту. І ще крім цього продовжив добудову майже таких розмірів як квартира. Далі він планує вивести нові стіни, новий дах, а потім зруйнувати свою стару квартиру. Стіну яка суміжна з нашою квартирою він планує закріпити взагалі не зрозуміло як, тому що ця стіна частково дерев’яна, частково кірпічна. Ми зразу ж звернулись в КП «Будинкоуправління», в Міську раду до міського голови, в пожежну, санепідемстанцію, в райдержадміністрацію(всі звернення і відповіді у мас є). Відповіді були - одні відписки. Після цього ми написали скаргу на голову Облдержадміністрації і відповідно знову на всі попередньо згаданні інстанції, а також в інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю. На сусіда наклали штраф і все нібито зупинилось. Весною 2009року – сусід продовжує свої реконструкції. Він знову починає будівництво тепер вже забору. Знову порушуючи норми (не знявши старого забору попри нього заливає новий фундамент, тим замим змістивши межу відносно якої йдуть всі забори по вулиці). Але місцева влада знову нічого не бачить. Забор вже збудовано!!! Це вийшла споруда майже 2м. висотою, глуха мурована стіна. На даний момент він будує сарай чи літню кухню (точно ми не знаємо, але розміром 4м на 6м). Ми на словах знову звернулись в інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю. Вони склали протокол. Сусід прицьому сказав: «Пишіть куди хочете, я штраф заплачу, а будувати буду далі». І на сьогоднішній день він знову завіз пісок і щебень. Будівництво продовжується!!! Зрозуміло, що до хати черга дійде десь навесні 2010року, але ми вже стільки стукаємо, а толку ніякого. Всі документи які в нас і фото можемо при потребі надіслати. Ответ

 Посмотреть ответ

анна (16 Октябрь 2009)

Уважаемый Олег Игоревич! Помогите, пожалуйста, посчитать стаж:в 1987 году поступила в институт на дневное отделение, в 1988 году в июле вышла замуж, через семь месяцев ушла в декрет, будучи студенткой дневного отделения и в 1989 году, в апреле месяце родила ребенка, декретные получала от института, в 1991 году перевелась на заочное отделение и закончила институт в июне 1995 года. За это время нигде не работала, находилась в отпуске по уходу за ребенком до достижения им 6-летнего возраста (апрель 1995 года). На работу устроилась в июне 1995 года. В трудовой книжке имеются за этот период три записи: - 01.09.87 г. - зачислена на 1 курс стационара - 01.09.91 г. - перевести на 3 курс заочного отделения - 29.06.91 г. - принята на работу в РСУ... Мой вопрос: "будет ли мне засчитан в стаж период от рождения ребенка до достижения им 6-летнего возраста, или же я могу рассчитывать только на период от рождения ребенка до достижения им 3-летнего возраста?

 Посмотреть ответ

Людмила (16 Октябрь 2009)

Доброго дня! 14 червня 2009 року о 5 -год ранку в м. Бровари в наш мікроавтобус який стояв на червоний колір світлофора врізався автомобіль "Чері- амулєт". Ми викликали працівників ДАІ, які склали протокол на водія автомобіля "чері", потім винесли постанову про притягнення до адміністративної відповідальності вказаного водія. Так як автомобіль був застахований ми звернулись до страхової компанії "Акса" з заявою про виплату відшкодування шкоди. До заяви ми надали автотоварознавчу експертизу яку зробили самі. Але в страховуй компанія сказала, що експертизу повині були проводити вони (всежтаки документи прийняли). В версні я звернулась знову до страхової компанії про результат розгляду даної заяви, на що мені відовіли, що виплачувати нке будуть, так як в експертизі незродбені фото номеру кузова. У мене до Вас запитання чи вправі вимагати страхова компанія такі фото? якщо можна, відповідь надати сьогодні?

 Посмотреть ответ
← CtrlCtrl →
793 из 882

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх