Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. ВНЗ Чернігова. Освіта, наука, виховання

  ВНЗ Чернігова. Освіта, наука, виховання

  Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

  Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

  • Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т. Г. Шевченка

   Адрес: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 53

   Факультети - математика; - фізика; - хімія і біологія; - екологія; - історія; - соціальна педагогіка; - філологія; - технологічна освіта; - професійна освіта; - фізичне виховання; - початкова освіта; - мистецтво.

  • Ніжинський державний університет ім. М. Гоголя

   Адрес: Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Крапив'янського, 2

   Факультети - дошкільна освіта; - соціальна педагогіка; - хореографія; - музичне мистецтво; - історія; - філологія(українська мова та література); - філологія(російська мова і література); - філологія(англійська мова та література); - філологія(німецька і література); - філологія(переклад з російської мови); - психологія; - біологія; - географія; - хімія; - математика; - прикладна фізика; - прикладна математика.

  Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

  ↑ Вгору