Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Работа в Украине
 2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
 3. ВНЗ Херсону. ЗМІ, редагування, переклади

ВНЗ Херсону. ЗМІ, редагування, переклади

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

 • Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини університету "Україна"

  Адрес: м. Миколаїв, вул. Друга Військова, 22

  Факультети - економіки; - підприємництва; - соціально-гуманітарний; - правознавства та менеджменту

 • Херсонський державний університет

  Адрес: м. Херсон, вул. 40-років Жовтня, 27

  Факультети - Інститут іноземної філології; - Інститут природознавства; - Інститут психології, історії та соціології; - Інститут філології та журналістики; - Факультет фізичного виховання та спорту; - Факультет дошкільної та початкової освіти; - Економіко-юридичний факультет; - Факультет фізики, математики та інформатики; - Факультет культури і мистецтв; - Інженерно-технологічний факультет.

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

↑ Вгору