Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. ВНЗ Миколаєва. Транспорт, автосервіс

  ВНЗ Миколаєва. Транспорт, автосервіс

  Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

  Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

  • Миколаївський національний університет ім. В. О. Сухомлинського

   Адрес: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 24

   Факультети - іноземної філології; - психології; - філології та журналістики; - фізико-математичний; - Інститут історії та права; - Інститут педагогічної освіти; - Інститут фізичної культури та спорту; - економіки (кафедри фінанси, міжнародна економіка, бух. облік, менеджмент ЗЕД)

  • Миколаївський національний аграрний університет

   Адрес: м. Миколаїв, вул. Паризької Комуни, 9

   Факультети - обліково-фінансовий факультет; - факультет менеджменту; - інженерно-енергетичний факультет; - факультет агротехнологій; - факультет технології виробництва та переробки продукції тваринництва; - факультет культури і виховання; - факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації; - факультет довузівської підготовки

  Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

  ↑ Вгору