Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Работа в Украине
 2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
 3. ВНЗ Миколаєва. Транспорт, автосервіс

ВНЗ Миколаєва. Транспорт, автосервіс

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

 • Миколаївський національний університет ім. В. О. Сухомлинського

  Адрес: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 24

  Факультети - іноземної філології; - психології; - філології та журналістики; - фізико-математичний; - Інститут історії та права; - Інститут педагогічної освіти; - Інститут фізичної культури та спорту; - економіки (кафедри фінанси, міжнародна економіка, бух. облік, менеджмент ЗЕД)

 • Миколаївський національний аграрний університет

  Адрес: м. Миколаїв, вул. Паризької Комуни, 9

  Факультети - обліково-фінансовий факультет; - факультет менеджменту; - інженерно-енергетичний факультет; - факультет агротехнологій; - факультет технології виробництва та переробки продукції тваринництва; - факультет культури і виховання; - факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації; - факультет довузівської підготовки

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

↑ Вгору