"Ажиотаж относительно вступления льготников касался отдельных специальностей и отдельных университетов. Это около 30 университетов из 881", - заявил Министр Иван Вакарчук. Увеличение количества зачисленных льготников состоялось главным образом за счет лиц, которым, в соответствии с Законом "О повышении престижности шахтерского труда", предоставлено право внеконкурсного вступления (1896 лиц).
Министерство образования и науки совместно с Министерством здравоохранения проверит достоверность медицинских справок, которые дают абитуриентам право внеконкурсного вступления. МОН и прокуратура также проверят достоверность удостоверений об инвалидности, удостоверений детей-сирот, детей шахтеров и чернобыльцев. Проверка начнется с 10 сентября, как только все вузы предоставят информацию о зачисленных студентах.
"Все абитуриенты, которые незаконно зачислены в вузы, будут отчислены", - заверил заместитель Министра Тарас Фиников.
Напомним, ранее Министерство образования и науки опубликовало перечень льгот, которыми могут воспользоваться абитуриенты во время поступления в вузы в 2009 году.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.