По состоянию на 28 августа 2009 года на учете в центрах занятости области находилось 52,2 тыс. граждан, количество вакансий, заявленных работодателями, составляло 5,3 тыс. единиц.
В пресс-службе Донецкой ОДА подчеркнули, что с целью улучшения ситуации на рынке труда в области разработаны и внедряются антикризисные мероприятия, среди которых – развитие социального партнерства в решении вопросов занятости, содействие легализации трудовых отношений и выплаты заработной платы.
Так, по данным Донецкой областной службы занятости, услугами центров занятости в январе-июле 2009 г. воспользовались 128,1 тыс. незанятых трудовой деятельностью граждан (с учетом тех, кто находился на учете с начала года).
Численность граждан, трудоустроенных по направлениям службы занятости в январе-июле 2009 года, составила 27,3 тыс. лиц. Профессиональное обучение по направлениям государственной службы занятости проходили 5,9 тыс. безработных.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.