UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Це важливо знати кожному
  5. Робота над помилками (у спілкуванні)

Робота над помилками (у спілкуванні)

8.12.2024 173
Робота над помилками (у спілкуванні)

Робота над помилками (у спілкуванні)

8.12.2024     173

Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

Психологи дають нескладні пояснення мимовільній міміці, жестам і тому, як на це реагує співрозмовник.

Занадто активна жестикуляція дозволяє припустити, що людина намагається щось приховати та недомовляє. І зовсім про інше говорять точні та нечасті жести – це якості лідера, впевненого керівника.

Занадто часте кивання головою дає зрозуміти співрозмовнику, що вам дуже важлива думка оточуючих (бажано, схвальна). Подібна згода може виглядати нещиро та фальшиво.

Сутулість. Високих і великих людей ми підсвідомо сприймаємо сильними та могутніми, а сутулих – слабкими. Трохи висунуті вперед плечі, наче людина стиснута, можуть бути розцінена також, як неповага.

Схрещені руки, а іноді схрещені ноги психологи пояснюють, як закритість. Якщо ви, спілкуючись, сидітимете або стоятимете в подібному схрещенні, можливо навіть приємно посміхаючись, у співрозмовника все одно буде створюватися враження, що ви його відштовхуєте.

Похмурий вигляд також не сприяє взаєморозумінню. Невдоволений погляд сприймається як осуд.

Часте поправляння волосся без особливих причин, показує вашу невпевненість, нервозність, а іноді й неуважність.

Якщо ви часто дивитесь на годинник, співрозмовник може сприймати це як нетерпимість і неповагу, ніби ви хочете перервати розмову через важливіші справи.

Якщо вираз обличчя не відповідає словам, вас можуть запідозрити у брехні.

Занадто міцний потиск рук сприймається, як спроба домінувати і, навпаки, слабке рукостискання дає зрозуміти, що ви невпевнена і безініціативна натура. Над цим жестом можна свідомо попрацювати, попередньо попросивши друзів оцінити ваше рукостискання. Воно може змінюватися від ситуації, але завжди має бути в міру міцним.

Вдалих всім переговорів!

Читайте також

  • Зник інтерес до роботи? Ось поради, як підвищити мотивацію21 лютий, 2025

    Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 лютий, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 лютий, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.


Часто шукають

↑ Вгору