UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Кризис лишил Европу 4 млн рабочих мест

Кризис лишил Европу 4 млн рабочих мест

24.11.2009 663

Как говорится в докладе "Трудоустройство в Европе", опубликованном Европейской Комиссией, такие меры, как сокращение рабочего дня, могут принести только краткосрочный эффект и не обеспечат выхода экономики ЕС из кризиса. По мнению экспертов, выходом может быть подготовка к переходу к экономике с низким уровнем выбросов СО2 в атмосферу, для чего понадобится достаточно большое количество высококвалифицированной рабочей силы.

В докладе также отмечается, что среди потерявших работу больше всего мужчин, молодых специалистов, низко квалифицированных и временных работников.

Вместе с тем, европейские рынки труда достаточно динамичные – каждые полгода работу меняют около 22% работников. Этот показатель колеблется от 14% в Греции и 16% в Швеции до 25% в Великобритании, Финляндии, Испании и Дании.

Эксперты также говорят о том, что с девяностых годов в ЕС постепенно сокращается число граждан, находящихся долгое время без работы, но эта проблема продолжает быть актуальной. В последние года около 45% безработных европейцев не могли трудоустроиться на протяжении одного года, в то время как в США этот показатель соответствует 10%.

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

↑ Вгору