UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Ленинградской площади больше не будет!

Ленинградской площади больше не будет!

6.12.2012 30348
Прошение о переименовании Ленинградской площади в Дарницкую поступила главе комиссии Киевсовета Александру Бригинцу от жителей левобережных районов столицы. Об этом сообщили в пресс-службе депутата.

При положительном решении властей затраты на переименование и изменения в документах будут минимальными, поскольку жилые дома на этой площади имеют адреса прилегающих к ней улиц, а не Ленинградки.

"Наша комиссия не будет спешить с согласованием этого вопроса для того, чтобы выяснить всестороннее мнение киевлян. Хотя для меня лично желание общины вполне понятно. В Киеве существует площадь, которая носит имя уже несуществующего города - это нелогично", - отметил Бригинец. Общественное мнение депутат предлагает узнавать путем опроса под эгидой Днепровской райадминистрации.

Ленинградская площадь в Днепровском районе Киева расположена между проспектами Мира и Гагарина, улицами Строителей, Сергиенко, Сосюры, Пражской и Харьковским шоссе. Она известна своими пробками в час-пик. Возникла улица в 50-е годы прошлого века на месте бывшего контрольного пункта (КП) при въезде в город. В ряде письменных источников фигурирует под названием площадь КП. Современное название получила в 1958 году.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору