Во время общения с финскими журналистами, комментируя отношения президента и главы правительства, премьер-министр РФ Дмитрий Медведев, сообщил что «с тех пор, как Владимир Путин стал президентом, а я премьер-министром ничего не изменилось, у нас отношения давние».
"Относительно отношений правительства с президентом, то это нормальные, рабочие, приличные отношения между президентом и правительством. Я же не плохо об этом знаю, я так же президентом работал. У меня тоже были свои отношения с правительством, которое тогда возглавлял Путин", - отметил премьер. При этом он отметил: "нет ничего необычного и в том, что в правительство приходят и уходят люди, это происходит во всех странах и в нашем правительстве это происходит". "Ну, а если говорить о наших взаимоотношениях с президентом, то на эту тему мне неоднократно приходилось говорить, ничего не изменилось с тех пор, как я перешел на работу в правительство, мой коллега Владимир Путин был избран президентом РФ, у нас отношения давние", - подчеркнул Медведев.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.