UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Международный день грамотности

Международный день грамотности

7.09.2012 6174
Этот праздник отмечается ежегодно 8 сентября с 1966 года, когда был объявлен ЮНЕСКО по рекомендации «Всемирной конференции министров образования по ликвидации неграмотности». 2012 год завершает Десятилетие грамотности, провозглашенное резолюцией Генеральной Ассамблеи ООН.

В Украине Министерство образования и науки совместно с Международным банком реконструкции и развития в рамках Десятилетия грамотности готовят проект «Равный доступ к качественному образованию», осуществление которого обеспечит общеобразовательную школу квалифицированными педагогическими кадрами, современными учебниками и компьютерами.

Известная русскоязычная поисковая система «Яндекс» запустила интересный проект «Работа над ошибками». Ежесекундно пользователи посылают на данный поисковик множество запросов и, понятно, часто делают в них ошибки. В рамках проекта на сервисе собраны слова, в которых пользователи ошибаются чаще всего. Список возглавляют "однокласники", "агенство", "зделать", "отзовы", "скачять" и "тайланд" (название Таиланда русскоязычные пользователи пишут с ошибками почти все!).

Забавно, что по критериям ЮНЕСКО, грамотным считается тот, «кто может написать и прочитать короткий, простой текст на тему из своей повседневной жизни, понимая прочитанное и написанное».

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Вгору