Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Новости Украины и мира
 4. Новости

Міністр освіти вітає українців з Днем Знань

1 сентября 2009 280

Дорогі українці! Сьогодні у всіх навчальних закладах нашої країни розпочинається новий навчальний рік. Щиро вітаю Вас з Днем Знань! Це день цікавих починань, незвіданостей, нових звершень. Дорогі студенти та учні, Ви вступаєте у прекрасний світ творчого пошуку, пізнання таємничого світу науки. Висловлюю подяку Вам за прагнення здобувати нові знання, за активність та допитливість, які стимулюють нас, старших колег, до самовідданої праці. Ви - головні діючі особи в освіті. Вірю, що на цій дорозі Ви розкриєте свої таланти та втілите бажання. Хай Ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до нашої країни, а молодечий запал та енергія скеровані для побудови Вашого майбутнього та майбутнього Української Держави. Складаю подяку Вам, педагоги, за відданість молоді та професіоналізм, щоденну працю і за все, що Ви робите для підвищення якості нашої освіти, виведення її у європейський простір. Без вчителя, викладача, професора освіти не існує. Сьогодні Ви з любов'ю та відповідальністю знову прийшли до шкільних класів та студентських аудиторій.

Щастя Вам, міцного здоров'я, натхненної праці та творчих успіхів! Шануймо рідну землю, нашу мову, нашу культуру, нашу історію. З правдивою пошаною, Міністр Іван Вакарчук.

Читайте также
 • Преимущества и недостатки open space25 Сентябрь, 2017

  Open space – форма организации сотрудников, которая предусматривает и собрание в одно время и одном месте для решения каких-либо важных рабочих вопросов. Сегодня технология открытого пространства используется и для расположения рабочего коллектива для эффективной работы каждого сотрудника. Сегодняшняя статья о том, на сколько эффективна данная технология распределения и размещения коллектива и о ее основных недостатках.

 • Сосредотачиваем энергию на работе!20 Сентябрь, 2017

  22 сентября украинцы станут свидетелями такого астрономического явления, как осеннее равноденствие. Это явление не с проста называют астрономическим началом осени.

 • Какими навыками должен обладать востребованный работник?18 Сентябрь, 2017

  Востребованный работник – специалист, в котором нуждается любая компания. Чем же он так ценен? Конечно, наличием ключевых навыков и умений, а также профессиональным опытом работы. Если опыт работы – особенность для каждого индивидуальная, то наличие ключевых умений и навыков говорит о квалифицированности специалиста и должна быть в наличии у каждого работника.

 • Если проводник, то только швейцарский!15 Сентябрь, 2017

  Ох, уж эти швейцарцы!

↑ Наверх