Дорогі українці! Сьогодні у всіх навчальних закладах нашої країни розпочинається новий навчальний рік. Щиро вітаю Вас з Днем Знань! Це день цікавих починань, незвіданостей, нових звершень. Дорогі студенти та учні, Ви вступаєте у прекрасний світ творчого пошуку, пізнання таємничого світу науки. Висловлюю подяку Вам за прагнення здобувати нові знання, за активність та допитливість, які стимулюють нас, старших колег, до самовідданої праці. Ви - головні діючі особи в освіті. Вірю, що на цій дорозі Ви розкриєте свої таланти та втілите бажання. Хай Ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до нашої країни, а молодечий запал та енергія скеровані для побудови Вашого майбутнього та майбутнього Української Держави. Складаю подяку Вам, педагоги, за відданість молоді та професіоналізм, щоденну працю і за все, що Ви робите для підвищення якості нашої освіти, виведення її у європейський простір. Без вчителя, викладача, професора освіти не існує. Сьогодні Ви з любов'ю та відповідальністю знову прийшли до шкільних класів та студентських аудиторій.
Щастя Вам, міцного здоров'я, натхненної праці та творчих успіхів! Шануймо рідну землю, нашу мову, нашу культуру, нашу історію. З правдивою пошаною, Міністр Іван Вакарчук.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.