UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новая война грозит Ираку из-за нефти

Новая война грозит Ираку из-за нефти

3.12.2012 22152
В данный момент Ирак находится на грани очередного серьезного конфликта. Нури аль-Малики, премьер-министр государства, признал то, что диалог с курдами по поводу права собственности на нефтеносный район Киркук уже давно зашел в тупик. Полный контроль над землями, где добывается примерно 40% иракской нефти, в данный момент оспаривается центральным правительством государства в Багдаде и представителями Курдской автономии.

Многие аналитики уже заявили о том, что неудача с данными переговорами грозит Ираку очередной гражданской войной и финальным обособлением всех курдских областей, которые и так уже практически независимы от официального Багдада.

Напомним, что многолетний спор по поводу принадлежности нефтеносного Киркука дошел до силовой стадии еще в середине прошлого месяца, когда в городе Туз-Хурмату некоторые части иракской армии начали бой с ополчением, которое подчиняются лично Масуду Барзани, президенту Курдской автономии. После этого официальный Багдад и Эрбиль начали сыпать обвинения в адрес друг друга об эскалации военного присутствия в конфликтном районе.

Однако премьер-министр Ирака Нури аль-Малики не отрицает правоты правительства, заявляя о том, что иракская армия «имеет полное право находиться в любой точке своей страны». Лидеров курдов такая точка зрения совершенно не устраивает - они считают нефтеносный район Киркук своей исконной землей.

Отметим также, что район Киркук находится примерно в 80 км от Эрбиля, однако в состав Курдской автономии он официально не входит. Примерно 50 лет назад подавляющее большинство населения данного района составляли курды, но при правительстве Саддама Хусейна была проведена специальная арабизация данного стратегически важного района, где были найдены богатейшие запасы нефти.


Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Вгору