UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Шукаємо вакансії
  5. Основные аспекты проблем, связанных с трудоустройством нынешних выпускников ВУЗов

Основные аспекты проблем, связанных с трудоустройством нынешних выпускников ВУЗов

12.10.2009 479

По данным Европы, приемлемой является ситуация, когда на работу не имеет возможности трудоустроиться менее одного процента выпускников высших учебных заведений. Однако и тут далеко не каждый выпускник обладает возможностью трудоустроиться соответственно с выбранной им профессией. Как государство, так и работодатели, не способны на сегодняшний день конкретно провести формулировку о потребностях в работниках определенных специальностей, допустим на ближайшие лет пять.

В определенный момент времени поступали некоторые предложения компаниям к непременному налаживанию целевой подготовки специалистов в области информационных технологий, однако ни один человек не соизволил пойти навстречу этим предложениям. Последствием этого стал мощнейший дефицит работников специалистов именно в необходимой области работы. На сегодняшний день программисты почти все остаются работать в стране и не уезжают на Запад, даже бывают случаи возвращения уезжих работников.

Взять немного другой случай. Рынок трудоустройства на данный момент времени нуждается в специалистах в области продаж, однако высшие учебные заведения по какой- то известной лишь им причине таковых абсолютно не готовят. Тут практически каждый второй обучается на экономиста, пиарщика и юриста. Соответственно шансы трудоустроиться по данным специальностям у выпускников непрофильных ВУЗов практически равны нулю.

В данной проблеме поиска работы сегодня работодатели сделали шаг навстречу выпускникам. Предприятия берут к себе на работу специалистов, не имеющих опыт работы, сразу после окончания института. Практически около шестидесяти процентов вакансий ориентируются на работников возрастной категории в пределах двадцати двух – двадцати трех лет.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору