Каждый курильщик теряет за сигаретой в среднем один час рабочего времени в день, об этом сообщает агентство Reuters со ссылкой на исследование RTI International and Harris Interactive. «Следовательно, курение оказывает негативное воздействие на финансовое положение компании», — заявил один из организаторов опроса Майкл Холперн (Michael Halpern).
По его словам, в настоящий момент в мире курят почти один миллиард мужчин и около 250 миллионов женщин. «Курение — первая причина преждевременной смертности. 200 тысяч работающих курильщиков погибают из-за своей вредной привычки в год», добавил Холперн.
Также исследование, в котором приняли участие более 5 тысяч человек из 14 стран мира, показало, что три четверых части опрощенных курильщиков положительно отозвались о запрете курения на работе. Всего же запрет поддержали 87 процентов участников опроса.
Самыми ярыми противниками курения во время рабочего времени стали жители Индии – 85 процентов индусов проголосовали против курения на работе. На втором месте оказалась Япония — 75 процентов. А вот европейские представители исследования заняли последние места в списке. Только лишь одна третья часть немцев и 27 процентов опрошенных поляков выступили за запрет.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.