UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Все про резюме
  5. Питання, які слід задати перед звільненям?

Питання, які слід задати перед звільненям?

1.05.2019 300Автор: Лоліта Платошкіна
Питання, які слід задати перед звільненям?

Питання, які слід задати перед звільненям?

1.05.2019     300Автор: 

Ось і настав час змін. Звільняєтесь з місця роботи чи вас звільняють? Тоді не забудьте перед звільненням задати важливі питання, які допоможуть вам у найближчому майбутньому швидко реабілітуватися і знайти роботу вашої мрії. Читайте статтю далі і ви отримаєте відповідь, що це за питання.

Питання спеціаліста перед звільненням

Звільнення - це неприємне і тимчасове явлення, не в залежності від того ви звільняєтесь самі чи вас звільняють. Але якщо ви потрапили у таке становище не зволікайте, не засмучуйтесь, швидко вмійте прийти до тями та почати діяти далі. Отже, перше питання, яке ви повинні поставити работодавцю при звільненні - поцікавтесь причини з яких вас знімають з вакансії. Дуже часто якісь певні події передують цим причинам, але якщо ситуація раптова, то домагайтесь обов’язкової відповіді роботодавця. Якщо ж ви звільняєтесь самі, не забудьте пояснити своїм керівникам причини з яких ви покидаєте компанію. Це допоможе їм у майбутньому виправити свої помилки у керівництві кадрами, якщо вони існують.

Друге питання, стосується вашої результативності на цій посаді. Чи були вами виконані всі обов’язки та на якому рівні. Це допоможе вам у майбутньому правильно сформувати своє резюме та визначити вірно скіль коштують ваші навички та уміння на ринку праці.

Наступне питання після результативності вашої роботи - чи дасть роботодавець рекомендаційни лист. Це досить важливий долкумент для будь-якого спецілаліста, бо він робить його конкурентним на ринку праці серед інших здобувачів. Саме він підтверджує наявність у вас певних умінь, професійності, а також певний набір особюистих якостей.

Не забудьте питання про те, як вам буде виплачені відпускні, якщо ви все ж таки ще не брали відпустку у цьому році, чи вибрали ці дні не повно. Роботодавець обов’язково повинен вірно порахувати і виплатити гроші у певні сроки до вашого остаточного звільненняч та уходу.

І, звісно, не забудьте улагодити питання про те скільки ще ви будете відпрацьовувати днів чи тижнів після вашого звільнення. Ця інформація долпоможе вам орієнтуватися скільки у вас ще є часу на пошуки нової роботи та пообіцяти новому роботодавцю якісь дати, що до вашого виходу на нову роботу.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Вгору