Ось і настав час змін. Звільняєтесь з місця роботи чи вас звільняють? Тоді не забудьте перед звільненням задати важливі питання, які допоможуть вам у найближчому майбутньому швидко реабілітуватися і знайти роботу вашої мрії. Читайте статтю далі і ви отримаєте відповідь, що це за питання.
Звільнення - це неприємне і тимчасове явлення, не в залежності від того ви звільняєтесь самі чи вас звільняють. Але якщо ви потрапили у таке становище не зволікайте, не засмучуйтесь, швидко вмійте прийти до тями та почати діяти далі. Отже, перше питання, яке ви повинні поставити работодавцю при звільненні - поцікавтесь причини з яких вас знімають з вакансії. Дуже часто якісь певні події передують цим причинам, але якщо ситуація раптова, то домагайтесь обов’язкової відповіді роботодавця. Якщо ж ви звільняєтесь самі, не забудьте пояснити своїм керівникам причини з яких ви покидаєте компанію. Це допоможе їм у майбутньому виправити свої помилки у керівництві кадрами, якщо вони існують.
Друге питання, стосується вашої результативності на цій посаді. Чи були вами виконані всі обов’язки та на якому рівні. Це допоможе вам у майбутньому правильно сформувати своє резюме та визначити вірно скіль коштують ваші навички та уміння на ринку праці.
Наступне питання після результативності вашої роботи - чи дасть роботодавець рекомендаційни лист. Це досить важливий долкумент для будь-якого спецілаліста, бо він робить його конкурентним на ринку праці серед інших здобувачів. Саме він підтверджує наявність у вас певних умінь, професійності, а також певний набір особюистих якостей.
Не забудьте питання про те, як вам буде виплачені відпускні, якщо ви все ж таки ще не брали відпустку у цьому році, чи вибрали ці дні не повно. Роботодавець обов’язково повинен вірно порахувати і виплатити гроші у певні сроки до вашого остаточного звільненняч та уходу.
І, звісно, не забудьте улагодити питання про те скільки ще ви будете відпрацьовувати днів чи тижнів після вашого звільнення. Ця інформація долпоможе вам орієнтуватися скільки у вас ще є часу на пошуки нової роботи та пообіцяти новому роботодавцю якісь дати, що до вашого виходу на нову роботу.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.
Чим такі ігри стануть у пригоді працівникам вашої компанії? Щоб пройти подібну гру, доведеться співпрацювати. Всі свої дії ви змушені координувати з іншим гравцем чи навіть з кількома.
До відмов не звикати кожній людині, ми стикаємося з ними щодня. Але чи варто реагувати на відмову як остаточний вердикт? Портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує з’ясувати, як реагувати на відмови так, щоб співрозмовники вас почули.
Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, які перспективи має legaltech, юриспруденція 21-століття на стику традиційних підходів і сучасних технологій.
Люди схильні плутати бодігардів і охоронців, ставлячи між ними знак рівності. Проте це не так, охоронець не завжди надає клієнту послуги фізичного захисту.