Предприниматели Донецка теперь могут напрямую пожаловаться на местных сборщиков налогов их киевскому начальству. В государственной налоговой службе Украины уверяют, что новый проект позволит предпринимателям и обычным гражданам вместе с налоговиками окончательно преодолеть коррупцию в рядах госведомства и ликвидировать все препятствия, которые мешают осуществлять предпринимательскую деятельность, а также устранить сложности в общении с должностными лицами ведомства. Новая инициатива налоговиков получила название «Пульс налоговой».
Это горячая телефонная линия, работающая по принципу call-back (налоговики не только примут обращение с мест, но потом и сообщат звонившему о результатах проверки и принятых мерах). Работать линия будет круглосуточно. С 8.30 до 19.30 информацию о неправомерных действиях чиновников будут принимать операторы, в нерабочее время — интерактивный автоответчик. Номер «Пульса налоговой»: (044) 284-00-07.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.