"Если солярка и запчасти будут дорожать, то проезд повысим. Где он стоил 1,5 грн., будет, возможно, 2 грн., а там, где 2 грн. - 2,5 грн.", - отметил владелец нескольких маршрутов Николай Бацан.
В то же время, некоторые хозяева коротких маршрутов говорят, что цену повысят пока на 25 копеек, отмечает издание. "Планируем с осени довести до 1,75 грн. с 1,50 грн. А там посмотрим по расходам", - заявил владелец коротких маршрутов на Соломенке.
При этом в Ассоциации частных перевозчиков Киева подчеркнули, что не намерены повышать тарифы на проезд. "Это горвласти хотят, чтобы мы подняли цены, чтобы повысить на проезд в общественном транспорте. Нужно, чтобы была разница", - отметил глава Ассоциации Валерий Липецкий. По его словам, если солярка достигнет отметки в 7,50 грн. (сейчас – около 7 грн. – ред.), тогда проезд в маршрутках точно подорожает, отмечает издание.
Однако в столичной мэрии отвергают упреки перевозчиков, отметив, что они вправе сами устанавливать тарифы на проезд, при этом согласовав их с городскими властями.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.