Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Новости Украины и мира
 4. Статьи

Шлях до вершин нерухомості

7 апреля 2008 940

У 2005 році при Київській агенції нерухомості «Золотий ключ» був створений Центр підготовки та розвитку рієлторів. За два роки навчальний курс відвідало 200 слухачів. Вони отримали корисні знання, сучасну професію, стабільний прибуток та привабливе майбутнє.

Навчання та робота, що підходить для всіх

«Майже всі слухачі, що пройшли навчальний курс у Центрі підготовки та розвитку рієлторів, кожен місяць приводять до агенції одного-двох нових клієнтів, — розповідає Сергій Степанюк, генеральний директор агенції нерухомості «Золотий ключ». — Їхній середньомісячний прибуток становить від 1500 доларів. А прибуток агенції, у порівнянні з 2004 роком, збільшився у декілька разів».

1500 доларів на місяць…Гарна зарплата, чи не так? На початку ці гроші здаються шаленими. Проте минає час, амбіції та потреби, звісно, зростають…Саме цим і цікава робота у сфері нерухомості, бо вона ідеально підходить усім, хто не хоче зупинятися на досягнутому, а бажає підкорювати нові кар’єрні вершини.

«Збільшити свій прибуток за рік у кілька разів, працюючи в нашій агенції, цілком реально. Адже я в минулому теж був звичайним агентом з нерухомості, — продовжує Сергій Романович. — Але в умовах конкуренції будь-яка агенція, де працюють малокваліфіковані кадри, не сьогодні-завтра програє. Збанкрутувати не входило в наші плани, і тому вже на стадії розробки бізнес-плану ми передбачили витрати на заснування спеціалізованого навчального центру, де наші співробітники будуть постійно отримувати нові знання та підвищувати свою кваліфікацію. Адже в Україні майже не готують фахівців у сфері нерухомості, хоча на ринку професія «рієлтор» має великий попит».

Стандартний набір професійного рієлтора

Теоретичні семінари, що чергуються з практичними тренінгами — важлива та головна умова навчання фахівців в Центрі підготовки та розвитку рієлторів АН «Золотий ключ». Досвідчені кваліфіковані спеціалісти в галузі нерухомості (рієлтори, юристи, тренери-психологи, економісти, маркетологи, що викладають у Центрі) спеціально розробили навчальні матеріали. Слухачі курсу, майбутні рієлтори, отримують знання з юриспруденції, ринкового ціноутворення, мистецтва пошуку клієнтів та продажу, прикладної психології, маркетингу. І обов’язково професійні знання: кредитування, правила та тенденції ціноутворення на ринку нерухомості, правила підготовки будівничого об’єкта до продажу та забудови міста, податки у сфері нерухомості, підготовка та складання договору продажу, кодекс етики рієлторів.

Після навчального курсу у разі успішного складання тестів та іспитів, слухачі отримують сертифікат про закінчення навчання в Центрі підготовки та розвитку рієлторів і неодмінно зараховуються на роботу в один із підрозділів агенції нерухомості «Золотий ключ». І що важливо — вони отримують професію, яка у будь-які часи допоможе заробити на хліб з маслом і, навіть, з ікрою. Все залежить від їх старанності, завзятості та бажання.

Отже, отримати знання та навички із перших рук професіоналів — що може бути кориснішим та більш престижним?! Якщо ви вагаєтесь, зважте на те, що успіху в галузі нерухомості у нашій країні, як і в усьому світі, досягають люди різних професій та освіти.

Всі, хто бажає отримати сучасну та перспективну професію рієлтора, звертайтесь до Агенції нерухомості «Золотий ключ».

Проспект Перемоги, 25.

Телефонуйте 492-3030.

Читайте также
 • Хобби, которые становятся работой26 Июль, 2017

  Везунчики те, кто могут объединить хобби и работу во едино, - скажут многие. На самом деле – это такие же отточенные годами умения и навыки. Только специалисты, добывающие знания в учебных заведениях получают опыт на много позже чем те, кто с раннего возраста развивает умения и навыки, которые дает хобби.

 • Какова реальная средняя з/п в Украине и сколько здесь реальных безработных?25 Июль, 2017

  Спасение утопающих - дело рук самих утопающих. Или - рассчитывать стоит только на себя.

 • Жесткая конкуренция при трудоустройстве. Что делать?24 Июль, 2017

  Так уж случается, что рынок труда периодически бывает заполнен предложениями соискателей. В таком случае, рынок труда перенасыщается резюме соискателей и создается конкуренция при трудоустройстве. Это приносит свои трудности и неудобства как со стороны соискателей, так и со стороны работодателей. Соискатели по долгу не могут найти место работы, а работодатели не могут выбрать наиболее подходящего специалиста для своей компании. И тем другим приходится задействовать дополнительные ресурсы и продлевать время на поиски работы или специалиста.

 • Возраст "40+": учиться или нет новому?24 Июль, 2017

  Учиться никогда не поздно, а "после сорока" еще интересней.

 • Международный день шахмат и День шахмат в Украине20 Июль, 2017

  20 июля весь мир празднует День шахмат!

↑ Наверх