Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Новости Украины и мира
 4. Статьи

Шлях до вершин нерухомості


7.04.2008 955

У 2005 році при Київській агенції нерухомості «Золотий ключ» був створений Центр підготовки та розвитку рієлторів. За два роки навчальний курс відвідало 200 слухачів. Вони отримали корисні знання, сучасну професію, стабільний прибуток та привабливе майбутнє.

Навчання та робота, що підходить для всіх

«Майже всі слухачі, що пройшли навчальний курс у Центрі підготовки та розвитку рієлторів, кожен місяць приводять до агенції одного-двох нових клієнтів, — розповідає Сергій Степанюк, генеральний директор агенції нерухомості «Золотий ключ». — Їхній середньомісячний прибуток становить від 1500 доларів. А прибуток агенції, у порівнянні з 2004 роком, збільшився у декілька разів».

1500 доларів на місяць…Гарна зарплата, чи не так? На початку ці гроші здаються шаленими. Проте минає час, амбіції та потреби, звісно, зростають…Саме цим і цікава робота у сфері нерухомості, бо вона ідеально підходить усім, хто не хоче зупинятися на досягнутому, а бажає підкорювати нові кар’єрні вершини.

«Збільшити свій прибуток за рік у кілька разів, працюючи в нашій агенції, цілком реально. Адже я в минулому теж був звичайним агентом з нерухомості, — продовжує Сергій Романович. — Але в умовах конкуренції будь-яка агенція, де працюють малокваліфіковані кадри, не сьогодні-завтра програє. Збанкрутувати не входило в наші плани, і тому вже на стадії розробки бізнес-плану ми передбачили витрати на заснування спеціалізованого навчального центру, де наші співробітники будуть постійно отримувати нові знання та підвищувати свою кваліфікацію. Адже в Україні майже не готують фахівців у сфері нерухомості, хоча на ринку професія «рієлтор» має великий попит».

Стандартний набір професійного рієлтора

Теоретичні семінари, що чергуються з практичними тренінгами — важлива та головна умова навчання фахівців в Центрі підготовки та розвитку рієлторів АН «Золотий ключ». Досвідчені кваліфіковані спеціалісти в галузі нерухомості (рієлтори, юристи, тренери-психологи, економісти, маркетологи, що викладають у Центрі) спеціально розробили навчальні матеріали. Слухачі курсу, майбутні рієлтори, отримують знання з юриспруденції, ринкового ціноутворення, мистецтва пошуку клієнтів та продажу, прикладної психології, маркетингу. І обов’язково професійні знання: кредитування, правила та тенденції ціноутворення на ринку нерухомості, правила підготовки будівничого об’єкта до продажу та забудови міста, податки у сфері нерухомості, підготовка та складання договору продажу, кодекс етики рієлторів.

Після навчального курсу у разі успішного складання тестів та іспитів, слухачі отримують сертифікат про закінчення навчання в Центрі підготовки та розвитку рієлторів і неодмінно зараховуються на роботу в один із підрозділів агенції нерухомості «Золотий ключ». І що важливо — вони отримують професію, яка у будь-які часи допоможе заробити на хліб з маслом і, навіть, з ікрою. Все залежить від їх старанності, завзятості та бажання.

Отже, отримати знання та навички із перших рук професіоналів — що може бути кориснішим та більш престижним?! Якщо ви вагаєтесь, зважте на те, що успіху в галузі нерухомості у нашій країні, як і в усьому світі, досягають люди різних професій та освіти.

Всі, хто бажає отримати сучасну та перспективну професію рієлтора, звертайтесь до Агенції нерухомості «Золотий ключ».

Проспект Перемоги, 25.

Телефонуйте 492-3030.

Если вам нужен персонал размещайте бесплатно вакансию на сайте!

Разместить вакансию

Читайте также

 • Поведение, которое не понравится работодателю на собеседовании22 Январь, 2018

  Любой соискатель хочет понравится работодателю на собеседовании. Эта встреча является решающей для обоих сторон, но для соискателя это возможность воспользоваться шансом и показать свои умения и способности. Тем не менее, соискателю необходимо придерживаться правил этикета, так как не всякое поведение понравится работодателю.

  Если вы будете придерживаться правил поведения, изложенных ниже, вы сможете понять, что делаете на собеседовании не так, откорректировать свою манеру поведения, чтобы представлять для работодателя интерес.

 • Зимние праздники: их много или мало?22 Январь, 2018

  Много или мало?

 • "Гостарбайтерские страсти": Литва догоняет Польшу?18 Январь, 2018

  Литва или Польша: какая страна популярнее?

 • Многозадачность - востребованное, но поверхностное качество17 Январь, 2018

  Обратите внимание, как со временем изменились запросы работодателей к соискателям. Все хотят видеть на должности в компании универсального работника, который умеет все и готов выполнять любую задачу, не зависимо от ее сложности и других возможных ресурсов. Все больше работодатели убеждаются, что многозадачность – не самый основной критерий при подборе кандидата на должность. Почему, давайте разбираться.

 • Сискатели становятся требовательней17 Январь, 2018

  Интересны не только деньги...

↑ Наверх