UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Создана "умная" упаковка для продуктов

Создана "умная" упаковка для продуктов

15.01.2013 34683
Испанские ученые разработали умную упаковку для продуктов. В ней продукты хранятся дольше и остаются свежими даже после распаковки. Опытным путем это уже было доказано на сырах и печенье. В состав материала, из которого изготавливают "умную" упаковку, входят натуральные компоненты, в частности пектин и хитозан. Ученые заявляют: их изобретение позволит отказаться от добавления в пищу опасных консервантов и продлит жизнь пищи.

«Мы разработали несколько видов "умной" упаковки. В одном варианте - активные вещества добавляют к упаковочному материалу - пластику или бумаге. В противном, предусмотрен отдельный слой, который можно накладывать прямо на продукт» - заявила изобретательница, Елена Диаз де Аподака

Исследовательница уверена: их изобретение позволит побороть еще одну мировую проблему - уменьшить количество пищевых отходов. Согласно подсчетам британских ученых, ежегодно на планете на свалку попадает более двух миллиардов тонн пригодной пищи. А все из-за чрезмерного количества продуктов, которые покупают люди, и неумения их хранить.

Читайте также:
«Изобретена экологическая упаковка для продуктов»
«В одном из городов США запретили небольшие пластиковые бутылки»
«Швеция испытывает острую нехватку мусора»


Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору