Трудоголик - это не столько заросший волосами мальчик из компьютерного отдела, который, на первый взгляд может показаться, что домой, вообще не ходит, а скорее тот, кто не имеет возможности уйти с работы первым, поскольку убежден, что подменить его не способен никто, и что общаться стоит лишь с полезными людьми. Именно такой человек уже пребывает в группе риска. У трудоголика сдвинуты разумные представления о равновесии между работой и всей остальной жизнью. Это напоминает наркотическую зависимость: изначально человек употребляет, дабы придти в хорошее настроение, но со временем наркотик становится единственным способом решения всех проблем. Вот некоторые типы зависимости от работы - как можно заметить, кто-то из данных трудоголиков, на первый взгляд, практически ничем не отличаются от профессиональных бездельников.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.