UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Трудоголизм ведет к алкоголизму!

Трудоголизм ведет к алкоголизму!

4.12.2012 21666
Эксперты утверждают, что трудоголики склонны к распитию спиртного больше остальных. И очень скоро деградируют, тем самым превращаясь в алкоголиков.
 
Был проведен эксперимент, который дал ученым право говорить о том, что те работники, количество часов которых составляет за неделю больше 50-ти, склонны к развитию алкоголизма в 3,3 раза больше тех, кто не работает вообще или работает, но только меньше.
 
Шанс устоять перед спиртным становится выше по мере уменьшения часов, которые посвящены труду, передает Myjane. Так, у имеющих нагрузку за неделю 30-40 часов, риск пристраститься к алкоголю выше остальных не в 3,3, а в 1,5 раза.
 
Под словом "алкоголизм" в данной ситуации эксперты понимают употребление алкоголя каждый день и регулярные запои.
 
Читайте также:
«Трудоголизм - пристрастие опасное»
«Советы трудоголикам»
«Трудоголики рискуют жизнью»
«Как «поступить на работу», а не попасть в рабство?»
«Нужен ли героизм на работе? (или «Александры Матросовы» современности)»
«Как быть с мужем-трудоголиком?»
 


Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору