Тройка мировых лидеров по уровню развития телекоммуникаций - Швеция, Люскембург и Южная Корея. Скандинавы возглавляют рейтинг уже во второй раз подряд. В первой двадцатке - по большей части европейские страны. Германия среди них тринадцатая, Великобритания десятая, Франция - девятнадцатая.
Две трети населения планеты уже "на связи" благодаря мобильному телефону, выяснили эксперты Международного телекоммуникационного союза ООН. Они убеждены: последующее развитие отрасли телекоммуникаций кризису тоже не остановить.
Украина в рейтинге с.г. на немного высшем месте, чем два года тому назад, когда страна занимала 58-ю позицию. Впрочем, как и Россия и другие постсоветские страны, она не в самой привлекательной части списка. Наибольшая проблема здесь - доступ к скоростному Интернету, за распространением которого Украина, - в аутсайдерах среди европейских стран, отмечает агентство.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.
Чим такі ігри стануть у пригоді працівникам вашої компанії? Щоб пройти подібну гру, доведеться співпрацювати. Всі свої дії ви змушені координувати з іншим гравцем чи навіть з кількома.
До відмов не звикати кожній людині, ми стикаємося з ними щодня. Але чи варто реагувати на відмову як остаточний вердикт? Портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує з’ясувати, як реагувати на відмови так, щоб співрозмовники вас почули.
Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, які перспективи має legaltech, юриспруденція 21-століття на стику традиційних підходів і сучасних технологій.
Люди схильні плутати бодігардів і охоронців, ставлячи між ними знак рівності. Проте це не так, охоронець не завжди надає клієнту послуги фізичного захисту.