Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Новости Украины и мира
 4. Блог Jobs.ua

Увага! Електронний документообіг з 1 червня 2018 року.

15.06.2018 252
Увага! Електронний документообіг з 1 червня 2018 року.

Увага! Електронний документообіг з 1 червня 2018 року.

15.06.2018     252

Шановні партнери, повідомляємо Вам, що компанія ТОВ «РОБОТА ПЛЮС УСПІХ» та ТОВ «РА «УСПІХ ПЛЮС» з 1 червня 2018 року перейшла на електронний документообіг, щоб зробити обмін документами з вами швидше, якісніше, і простіше.

Закони України «Про електронні документи та електронний документообіг»та «Про електронний цифровий підпис» дозволяють значно прискорити й спростити документообіг.

Як це буде реалізовано?

Ми будемо формувати рахунок-договір і акт наданих послуг в електронному вигляді і з електронним підписом відправляти Вам через програму M.E.Doc або сервіс «Вчасно». Вже через кілька секунд вони будуть вам доступні. Ви зможете поставити свій електронний підпис і так само швидко відправити документи нам назад.

Як побачити свої оголошення на всеукраїнському порталі Jobs.ua?

Пропонуємо Вам 2 варіанти:

1. Зайти в особистий кабінет на сайті (використовуючи Вашу електронну адресу), та перейти в розділ «Мої вакансії»;

2. Не виконуючи вхід до особистого кабінету – виконати пошук по назві Вашої вакансії обравши місто, в якому ведеться пошук співробітників.

Як побачити свої оголошення в тижневику «Пропоную роботу» та щоденній газеті «Срочно требуются!»?

Свої оголошення тепер Ви зможете бачити в електронному вигляді цілодобово незалежно від того, в офісі ви чи вдома. Також у Вас буде можливість бачити оголошення не тільки в тих номерах, де розміщенні Ваші оголошення, а також отримаєте доступ до архівних номерів безкоштовно.

Що потрібно для електронного документообігу?

Ознайомте, будь ласка, вашого бухгалтера з цією новиною. Якщо у бухгалтерії будуть питання по електронному документообігу, ми завжди раді відповісти на Ваші питання. Також питання та відповіді про електронний документообіг можна почитати на сайті сервісу «Вчасно».

Щоб зробити обмін документами максимально зручним, і оперативним ми пропонуємо використовувати 2 варіанти на Ваш вибір:

 • 1. Програма M.E.Doc — встановлена у більшості компаній, які є платниками ПДВ. Якщо Ви користуєтеся цією програмою, ми зможемо надсилати акти наданих послуг одразу туди.
 • 2. Онлайн-сервіс «Вчасно» — цей варіант для тих, у кого не встановлена програма M.E.Doc. Щоб отримати акт наданих послугта рахунок-договірчерез цей сервіс, достатньо повідомити менеджеру, що Ви не користуєтесь програмою M.E.Doc, і ми надішлемо Вам акт та рахунок-договірчерез сервіс «Вчасно». Для цього Вам потрібно перейти за посиланням на сервіс «Вчасно» та зареєструватися(для Вас безкоштовно).

Чи законно використовувати в бухгалтерському обліку документи, створені в електронному вигляді?

Так, використання документів в електронному вигляді абсолютно законно.

За необхідності документи також можна роздрукувати.

Електронні документи можна використовувати так само, як паперові.

Пунктом 2.3 глави 2 Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.05.1995 № 88, визначено, що «первинні документи, створені в електронному вигляді, застосовуються у бухгалтерському обліку за умови дотримання вимог законодавства про електронні документи та електронний документообіг».

Чи можна буде отримувати акти, як раніше, в паперовому вигляді?

З 1 червня 2018 року ми не плануємо більше висилати паперові акти. Ви завжди зможете роздрукувати будь-який електронний акт наданих послуг разом з нашим електронним підписом з програми M.E.Doc або за посиланням на сервіс «Вчасно».

Електронний документообіг – швидко, якісно, надійно! Ми працюємо для Вас!

З найкращими побажаннями на плідну співпрацю, адміністрація компаній

ТОВ «РОБОТА ПЛЮС УСПІХ» та ТОВ «РА «УСПІХ ПЛЮС».
Нагадуємо: Якщо у Вас є необхідність в підборі персоналу - Ви завжди можете розміщувати безкоштовні вакансії на нашому сайті. Або самостійно шукати кандидатів по нашій базі резюме. (безкоштовний доступ до контактів шукачів)

Читайте также

 • Найти работу руководителя сложнее всего18 Сентябрь, 2018

  Как ни странно, но руководителям тоже приходится искать работу и ходить по собеседованиям. С одной стороны, они обладают большим опытом в проведении деловых встреч, с другой – им сложнее всего найти новое место трудоустройства. Давайте попробуем выяснить в чем заключается сложность такого поиска работы и почему даже начальникам порой полезно ходить на собеседования.

 • Майбутня роботизація "відбере" в людей робочі місця... щоб створити більше нових18 Сентябрь, 2018

  Звичайно, відповідь на питання хто буде ці нові посади обіймати, залежить від нас самих, від нашого розуміння прогресу, готовності навчатись новому й сприймати с позитивом новий світ, що будується безпосередньо перед нашими очима.

 • Прийняття на роботу: три етапи однієї дії18 Сентябрь, 2018

  Так, процес прийняття на роботу включає декілька етапів.

 • Увеличение размера пособия по безработице в Украине17 Сентябрь, 2018

  В то же время, за указанный период, выросло и количество предложений работы, находящихся в базе Госслужбы занятости.

 • Как найти работу рядом с домом16 Сентябрь, 2018

  HR и менеджеры по персоналу подтвердили информацию о том, что соискатели стараются найти работу близко расположенную к дому. При чем для женщин это один из основополагающих факторов при поиске работы. Для многих найти работу рядом с домом не всегда удается и приходится довольствоваться тем, что предлагает рынок труда. О том, как направить свои силы и найти работу рядом с домом, пойдет в нашей статье.

↑ Наверх