Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Новости Украины и мира
 4. Блог Jobs.ua

Увага! Електронний документообіг з 1 червня 2018 року.

15.06.2018 683
Увага! Електронний документообіг з 1 червня 2018 року.

Увага! Електронний документообіг з 1 червня 2018 року.

15.06.2018     683

Шановні партнери, повідомляємо Вам, що компанія ТОВ «РОБОТА ПЛЮС УСПІХ» та ТОВ «РА «УСПІХ ПЛЮС» з 1 червня 2018 року перейшла на електронний документообіг, щоб зробити обмін документами з вами швидше, якісніше, і простіше.

Закони України «Про електронні документи та електронний документообіг»та «Про електронний цифровий підпис» дозволяють значно прискорити й спростити документообіг.

Як це буде реалізовано?

Ми будемо формувати рахунок-договір і акт наданих послуг в електронному вигляді і з електронним підписом відправляти Вам через програму M.E.Doc або сервіс «Вчасно». Вже через кілька секунд вони будуть вам доступні. Ви зможете поставити свій електронний підпис і так само швидко відправити документи нам назад.

Як побачити свої оголошення на всеукраїнському порталі Jobs.ua?

Пропонуємо Вам 2 варіанти:

1. Зайти в особистий кабінет на сайті (використовуючи Вашу електронну адресу), та перейти в розділ «Мої вакансії»;

2. Не виконуючи вхід до особистого кабінету – виконати пошук по назві Вашої вакансії обравши місто, в якому ведеться пошук співробітників.

Як побачити свої оголошення в тижневику «Пропоную роботу» та щоденній газеті «Срочно требуются!»?

Свої оголошення тепер Ви зможете бачити в електронному вигляді цілодобово незалежно від того, в офісі ви чи вдома. Також у Вас буде можливість бачити оголошення не тільки в тих номерах, де розміщенні Ваші оголошення, а також отримаєте доступ до архівних номерів безкоштовно.

Що потрібно для електронного документообігу?

Ознайомте, будь ласка, вашого бухгалтера з цією новиною. Якщо у бухгалтерії будуть питання по електронному документообігу, ми завжди раді відповісти на Ваші питання. Також питання та відповіді про електронний документообіг можна почитати на сайті сервісу «Вчасно».

Щоб зробити обмін документами максимально зручним, і оперативним ми пропонуємо використовувати 2 варіанти на Ваш вибір:

 • 1. Програма M.E.Doc — встановлена у більшості компаній, які є платниками ПДВ. Якщо Ви користуєтеся цією програмою, ми зможемо надсилати акти наданих послуг одразу туди.
 • 2. Онлайн-сервіс «Вчасно» — цей варіант для тих, у кого не встановлена програма M.E.Doc. Щоб отримати акт наданих послугта рахунок-договірчерез цей сервіс, достатньо повідомити менеджеру, що Ви не користуєтесь програмою M.E.Doc, і ми надішлемо Вам акт та рахунок-договірчерез сервіс «Вчасно». Для цього Вам потрібно перейти за посиланням на сервіс «Вчасно» та зареєструватися(для Вас безкоштовно).

Чи законно використовувати в бухгалтерському обліку документи, створені в електронному вигляді?

Так, використання документів в електронному вигляді абсолютно законно.

За необхідності документи також можна роздрукувати.

Електронні документи можна використовувати так само, як паперові.

Пунктом 2.3 глави 2 Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.05.1995 № 88, визначено, що «первинні документи, створені в електронному вигляді, застосовуються у бухгалтерському обліку за умови дотримання вимог законодавства про електронні документи та електронний документообіг».

Чи можна буде отримувати акти, як раніше, в паперовому вигляді?

З 1 червня 2018 року ми не плануємо більше висилати паперові акти. Ви завжди зможете роздрукувати будь-який електронний акт наданих послуг разом з нашим електронним підписом з програми M.E.Doc або за посиланням на сервіс «Вчасно».

Електронний документообіг – швидко, якісно, надійно! Ми працюємо для Вас!

З найкращими побажаннями на плідну співпрацю, адміністрація компаній

ТОВ «РОБОТА ПЛЮС УСПІХ» та ТОВ «РА «УСПІХ ПЛЮС».
Нагадуємо: Якщо у Вас є необхідність в підборі персоналу - Ви завжди можете розміщувати безкоштовні вакансії на нашому сайті. Або самостійно шукати кандидатів по нашій базі резюме. (безкоштовний доступ до контактів шукачів)

Читайте также

 • А що із захистом інформації у резюме?13 Декабрь, 2018

  Набагато складніше відстежити електронний аналог такої згоди, у якому користувач просто «поставив галочку» у необхідному полі. Тому треба бути обережними довіряючи свої данні тільки перевіреним особам та компаніям.

 • Кращі для роботи місця у наступному році12 Декабрь, 2018

  Рейтинг кращих роботодавців за версією спвробітників

 • Як відповісти на питання: "Чи розглядаєте ви ще пропозиції про роботу"?11 Декабрь, 2018

  Доволі частим запитання HR-ів чи роботодавців є: «Чи розглядаєте ви пропозиції про співпрацю інших роботодавців зараз»? Таке питання вводить спеціалістів в ступор, бо вони не знають, як відреагує на це роботодавець. Здобувачам дуже цікаво до чого веде це питання, з якою метою роботодавці його задають та, як на них правильно відповідати.

 • Таких увольняют первыми11 Декабрь, 2018

  Несмотря на то, что работу сегодня можно найти - потерять долгожданное место, еще проще. Подумайте над этим и исключите из своей работы все возможные аспекты, которые приводят к такому нежелательному результату

 • Как научиться не отвлекаться на работе?10 Декабрь, 2018

  Чтобы работа выполнялась правильно и без ошибок, сотрудникам необходимо научиться внимательно ее выполнять, не отвлекаясь на сторонние факторы. Наверняка, вы и сами за собой замечали, что работа не всегда идет интенсивно и продуктивно. Со временем память рассеивается, и работник отвлекается от тех задач, которые выполнял. Что в таком случае предпринять?

  Если вы взялись за такую цель, как научиться не отвлекаться на работе, то первое с чего вам необходимо начать – понять, что именно отвлекает вас от работы.

↑ Наверх