Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Новости Украины и мира
 4. Блог Jobs.ua

Увага! Електронний документообіг з 1 червня 2018 року.

15.06.2018 147
Увага! Електронний документообіг з 1 червня 2018 року.

Увага! Електронний документообіг з 1 червня 2018 року.

15.06.2018     147

Шановні партнери, повідомляємо Вам, що компанія ТОВ «РОБОТА ПЛЮС УСПІХ» та ТОВ «РА «УСПІХ ПЛЮС» з 1 червня 2018 року перейшла на електронний документообіг, щоб зробити обмін документами з вами швидше, якісніше, і простіше.

Закони України «Про електронні документи та електронний документообіг»та «Про електронний цифровий підпис» дозволяють значно прискорити й спростити документообіг.

Як це буде реалізовано?

Ми будемо формувати рахунок-договір і акт наданих послуг в електронному вигляді і з електронним підписом відправляти Вам через програму M.E.Doc або сервіс «Вчасно». Вже через кілька секунд вони будуть вам доступні. Ви зможете поставити свій електронний підпис і так само швидко відправити документи нам назад.

Як побачити свої оголошення на всеукраїнському порталі Jobs.ua?

Пропонуємо Вам 2 варіанти:

1. Зайти в особистий кабінет на сайті (використовуючи Вашу електронну адресу), та перейти в розділ «Мої вакансії»;

2. Не виконуючи вхід до особистого кабінету – виконати пошук по назві Вашої вакансії обравши місто, в якому ведеться пошук співробітників.

Як побачити свої оголошення в тижневику «Пропоную роботу» та щоденній газеті «Срочно требуются!»?

Свої оголошення тепер Ви зможете бачити в електронному вигляді цілодобово незалежно від того, в офісі ви чи вдома. Також у Вас буде можливість бачити оголошення не тільки в тих номерах, де розміщенні Ваші оголошення, а також отримаєте доступ до архівних номерів безкоштовно.

Що потрібно для електронного документообігу?

Ознайомте, будь ласка, вашого бухгалтера з цією новиною. Якщо у бухгалтерії будуть питання по електронному документообігу, ми завжди раді відповісти на Ваші питання. Також питання та відповіді про електронний документообіг можна почитати на сайті сервісу «Вчасно».

Щоб зробити обмін документами максимально зручним, і оперативним ми пропонуємо використовувати 2 варіанти на Ваш вибір:

 • 1. Програма M.E.Doc — встановлена у більшості компаній, які є платниками ПДВ. Якщо Ви користуєтеся цією програмою, ми зможемо надсилати акти наданих послуг одразу туди.
 • 2. Онлайн-сервіс «Вчасно» — цей варіант для тих, у кого не встановлена програма M.E.Doc. Щоб отримати акт наданих послугта рахунок-договірчерез цей сервіс, достатньо повідомити менеджеру, що Ви не користуєтесь програмою M.E.Doc, і ми надішлемо Вам акт та рахунок-договірчерез сервіс «Вчасно». Для цього Вам потрібно перейти за посиланням на сервіс «Вчасно» та зареєструватися(для Вас безкоштовно).

Чи законно використовувати в бухгалтерському обліку документи, створені в електронному вигляді?

Так, використання документів в електронному вигляді абсолютно законно.

За необхідності документи також можна роздрукувати.

Електронні документи можна використовувати так само, як паперові.

Пунктом 2.3 глави 2 Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.05.1995 № 88, визначено, що «первинні документи, створені в електронному вигляді, застосовуються у бухгалтерському обліку за умови дотримання вимог законодавства про електронні документи та електронний документообіг».

Чи можна буде отримувати акти, як раніше, в паперовому вигляді?

З 1 червня 2018 року ми не плануємо більше висилати паперові акти. Ви завжди зможете роздрукувати будь-який електронний акт наданих послуг разом з нашим електронним підписом з програми M.E.Doc або за посиланням на сервіс «Вчасно».

Електронний документообіг – швидко, якісно, надійно! Ми працюємо для Вас!

З найкращими побажаннями на плідну співпрацю, адміністрація компаній

ТОВ «РОБОТА ПЛЮС УСПІХ» та ТОВ «РА «УСПІХ ПЛЮС».
Нагадуємо: Якщо у Вас є необхідність в підборі персоналу - Ви завжди можете розміщувати безкоштовні вакансії на нашому сайті. Або самостійно шукати кандидатів по нашій базі резюме. (безкоштовний доступ до контактів шукачів)

Читайте также

 • Про те як стати незамінним співробітником17 Июль, 2018

  Майже в кожному колективі є незамінні співробітники, які можуть допомогти з будь-яким питанням на роботі. Вони знають про всі події в компанії, завжди готові допомогти, а головне знають як це зробити. Такі люди частіше за все довго лишаються працювати в компанії та мають свої привілеї: якщо надумаєте звільнятися, вам скоріше за все запропонують підвищення, ви не підлягаєте звільненню в разі скорочення штату працівників та багато іншого. Хто б не хотів мати такі переваги на роботі? Тож сьогодні шукаємо єдину формулу, як стати незамінним співробітником на улюбленій роботі?

 • Быстрое и удачное трудоустройство: что нам мешает17 Июль, 2018

  Поймите главное. Во время поиска работы, вы также работаете. Поэтому, постарайтесь не менять ваш привычный рабочий график «от и до»

 • Как вовлечь персонал в работу16 Июль, 2018

  Результативность работы персонала зависит от его абсолютной вовлеченности в процесс. Для многих работодателей вовлечь сотрудников в работу является настоящим испытанием, особенно если речь идет о рутинных задачах. Поэтому работодателям необходимо научиться привлекать рабочий персонал, используя индивидуальные методики и подходы.

 • Как уволить сотрудника, который не оправдал надежд12 Июль, 2018

  Увольнение сотрудников – одна из самых сложных задач, которые когда-либо выпадали менеджерам по персоналу или HR. Не оправдал надежд компании – одна из причин, по которой специалиста могут уволить. Чаще всего это происходит на раннее стадии сотрудничества – испытательном сроке или на начальном этапе сотрудничества. В сегодняшней нашей статье мы разбираем именно этот вопрос: «Как правильно и лучше уволить сотрудника, который не оправдал надежд»?

 • Поиск работы в интернете12 Июль, 2018

  Поиск работы для соискателей за последнее десятилетие значительно изменился, конечно, в лучшую сторону. Искать работу благодарю интернету стало проще, быстрее, доступнее. Больше не нужно изучать тонны журналов и газет, достаточно обратиться к рекрутинговому агенту или воспользоваться специальным рекрутинговым сайтом, на котором вы сможете самостоятельно найти всю необходимую информацию о работодателе.

↑ Наверх