В наши дни, особенно на фоне переизбытка высококвалифицированных кадров, соискатели и работодатели все чаще задумываются над тем, чтобы обратиться за помощью в агентство. Согласно законодательству Украины, на территории нашей страны может работать два вида агентств: рекрутинговые агентства и агентства по трудоустройству (в обиходе – кадровые). Так чем же они отличаются?
Рекрутинговые агентства (или подбора персонала)
Услуги агентств этого типа оплачивают только работодатели. В основном в них обращаются те компании, которым нужны сотрудники с определенными опытом, навыками и знаниями. А также те организации, у которых нет возможностей для поиска персонала самостоятельно или те, которым в сильно ограниченные сроки нужен высококлассный специалист. Соискателю есть смысл обращаться в рекрутинговое агентство только в том случае, если он специалист высокого уровня и его специальность на данный момент востребована на рынке труда. При этом такое агентство не берет на себя никаких обязательств по трудоустройству соискателя и предложит ему работу только в случае, если к ним обратиться компания с подходящей открытой вакансией.
Агентства по трудоустройству (или кадровые)
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.