«Окружной административный суд 31 октября признал незаконными два распоряжения КГГА о повышении тарифов на жилищно-коммунальные услуги. Тогда тарифы на отопление повысились на 140%, на горячую воду — на 75%, на холодную — на 65%. Таким образом, суд признал, что КГГА превысила свои полномочия, увеличив тарифы. Такие решения должна была принимать НКРЭ», — говорит депутат Киеврады от «Удара», член бюджетной комиссии Андрей Странников.
Правда, речь в этих постановлениях идет о пересмотре тарифов не для населения, а для поставщиков услуг — компаний «Киевэнерго» и «Киевводоканал». В самой городской администрации свои решения пересматривать не будут, и собираются подавать апелляцию в суд, считая, что ничего не нарушали. «Я пока решения суда не видел. Но мы сделали все правильно, поэтому, думаю, что будем подавать апелляцию в суд», — сказал начальник главка ценообразования КГГА Василий Яструбинский. Поэтому никакого перерасчета тарифов на тепло, горячую воду или отопление никто в администрации делать не будет.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.