UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. В Украине создают базу данных женщин, желающих заниматься политикой

В Украине создают базу данных женщин, желающих заниматься политикой

27.08.2009 383

Женщин-лидеров как из областных и районных городов, так и из поселков приглашают подавать свои кандидатуры в такую базу.

"Это только начало большего проекта. Идея заключается в том, чтобы активизировать украинских женщин, чтобы те были готовы принимать участие в следующих парламентских выборах и выборах в местные органы власти. Сначала треба таких женщин найти", - сказала Карбовская.

Женщин-лидеров будут специально обучать. Они получат возможность принимать участие в международных мероприятиях и обмениваться опытом с коллегами за границей. Кроме нормального финансирования, говорит глава Женского фонда, женщинам часто не хватает знаний и соответствующего имиджа в роли политического деятеля.

Вместе с тем в Фонде не видят смысла работать с партиями, поскольку ими руководят преимущественно мужчины. "Даже закон о гендерном равенстве не проходил слушания в комитете из-за того, что там были пункты о квотах относительно женщин в Верховной Раде", - отметила Карбовская.

Напомним, ранее народный депутат, бывший пресс-секретарь Президента Ирина Геращенко напиcала статью о гендерном вопросе в Украине. В ней она рассказала, что в украинском обществе часто встречаются проявления нетерпимости к женщинам-политикам.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору