Президент Виктор Янукович готовит повышение пенсий, а бюджетникам и военнослужащим - повышение зарплат.
Об этом сообщает "Зеркало недели. Украина".
Во время совещания с хозяйственно-административным активом Полтавской области президент заявил, что размер минимальных пенсий в этом году должен быть повышен до уровня прожиточного минимума.
"Мы ставим задачу - приблизить пенсии к прожиточному минимуму... Мы обязаны поднять пенсионное обеспечение", - подчеркнул он.
По информации издания, Янукович планирует за 4-5 месяцев до парламентских выборов в октябре этого года поднять минимальную пенсию до 1060 гривен, а также зарплату бюджетникам на 700-800 гривен.
Кроме того, планируется поднять денежное довольствие военнослужащим.
В частности, по информации издания, новый министр в узком кругу заявил о намерении поднять зарплаты лейтенантам до 1000 долларов (около 8 тысяч гривен).
Как известно, Янукович ранее заявлял, что весной госбюджет-2012 будет пересмотрен по итогам I квартала и "обязательно будут внесены изменения".
По состоянию на 1 января 2012 года средний размер пенсионной выплаты в Украине составил 1 246,34 гривен.
Тем не менее, абсолютное большинство из 13,8 миллионов украинских пенсионеров получают меньше 1000 грн.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.