UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Зачем собаке столько денег?

Зачем собаке столько денег?

22.10.2012 16129
В Италии одна пожилая женщина завещала любимой собаке все свое имущество, которое оценивается примерно в два миллиона евро.

84-летняя жительница городка Казерте, у которой, между прочим, есть и дочь, и несколько внуков, объявила своему адвокату, что намерена оставить наследство не родственникам, а любимой собаке – обыкновенной дворняжке по кличке Кикко. Согласно завещанию почтенной синьоры, неожиданно разбогатевшей собаке достанутся две квартиры, несколько земельных владений, а также банковские счета.

Как рассказала адвокат Лучия Эспозито, такое решение женщина приняла после смерти своего мужа. Адвокат подчеркнула, что прежде чем собственноручно подписать завещание, его клиентка консультировалась с другими юристами, которые ранее заверяли подобные документы.

Дело в том, что итальянские законы не признают завещания, написанные в пользу животных и поэтому, желающие оставить наследство любимой собаке или кошке должны назначить обязательного исполнителя своей воли - физическое лицо или какую-либо общественную организацию.

Только такой распорядитель, получив право доступа ко всем материальным ценностям, обязан обеспечить пожизненное достойное существование животного. Исполнителем своей воли итальянка назначила адвоката Лучию Эспозито.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору