UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Зелеными почками усеян Киев

Зелеными почками усеян Киев

30.11.2012 24633
В то время как Москву двое суток заваливает снегом, в нашу столицу пришла весна.

Сегодня столбики термометров в Киеве показывают +11 градусов. На улице безветренно и солнечно, а почки на деревьях набухли и вот-вот распустятся. Горожане радуются последним теплым денькам: сегодня они надели кожаные курточки и легкие ветровки.

Как сообщалось в СМИ, погода в нашей столице побила температурный рекорд. До сих пор самая высокая температура была зафиксирована в 1917 году - +10,3 градуса. Минимальную температуру в этот день зафиксировали в 1931-м - 16 градусов мороза.

Как рассказал народный астролог Валерий Некрасов, в Украине продолжается «сдвиг сезонов», предсказанный им в начале года. Виной тому — солнечная активность, пик которой — 1 января 2013 года. Именно потому осенью имеет место аномальное тепло.

Фактически летняя погода у нас была весь сентябрь, достаточно теплыми оказались октябрь и даже ноябрь,  дожди шли около недели, а снега жители столицы еще не видели вовсе.
 
Завтра, в первый день зимы, в Киеве будет облачно с прояснениями, ночью без существенных осадков, днем небольшой дождь. Температура воздуха в течении суток +4...+6 градусов.
 
Читайте также:
«Снегом заметает Европу»
«Погода парализовала движение в Москве. Киев ждет тоже самое?»

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Вгору