Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Вибір професії - список затребуваних професій
 3. Торгові агенти, sale-менеджери
 4. Менеджер з продажу

Менеджер з продажу

Сьогодні, коли економічна система як ніколи раніше орієнтована на сферу послуг, професія менеджера з продажу опинилася на першому місці в списку найбільш популярних. Саме ці люди забезпечують фінансове благополуччя більшості компаній. Їх життя проходить в нескінченних телефонних розмовах.

Суть роботи менеджерів з продажу - реалізація товару. Як правило, його продають через мережу посередників, які, у свою чергу, доставляють товар в магазини або торгові точки.

Для того, щоб потік товару був рівномірним і постійним, необхідно встановити і підтримати партнерські відносини з клієнтами. А після того, як підписаний договір проконтролювати постачання товару і виконання учасниками договору узятих на себе зобов'язань. Одним словом, зробити все, щоб клієнти не шкодували про зроблену покупку і зверталися у фірму знову і знову.

Специфіка роботи менеджером з продажу:

Плюси професії:

 • Вимога постійного підвищення рівня освіти,
 • Задоволення від вдалої угоди,
 • Ненормований робочий графік,
 • Можливість самореалізації,
 • Можливість добре заробляти,
 • Азарт
Мінуси професії:
 • Високий ступінь відповідальності,
 • спонтанність діяльності,
 • Гранична динамічність роботи,
 • Жорстка аналітика,
 • Постійна самоконтроль.

Робота для менеджера з продажу:

У компаніях і організаціях, що спеціалізуються торговій діяльності різного роду.

Особисті якості:

  Перш за все, менеджеру з продажу необхідно відмінно знати ринок і уміти відчувати зміни на ньому. Оскільки велика частина роботи менеджера полягає в спілкуванні з клієнтами, йому слід бути комунікативно компетентним, тобто уміти слухати інших, вставати на позицію партнера, а головне викликати прихильність до себе і викликати довіру оточуючих. Говорити потрібно так, щоб людям було приємно тебе слухати, і вони розуміли, про що йдеться.

  Зберігати і підтримувати контакт з людиною навіть в стані конфлікту. Менеджеру слід навчитися спокійно сприймати критику і не зациклюватися на проблемах. Спеціальна вища освіта познайомить вас з різними стратегіями досягнення результатів, а ось уміло застосовувати їх в житті і знаходити нові - ваше завдання.

  Крім того, фахівець в цій області повинен володіти творчими здібностями: генерувати ідеї і творчо бути схтльним до вирішення виникаючих проблем і взаємодії з клієнтами.

Профільна освіта:

Перш за все, необхідно досконально знати предмет продажу. Для цього добре підійде освіта в профільному вузі. Так, якщо ви продаєте одяг непогано б закінчити текстильний вуз, трактори - спеціальність, пов'язану з автомобілебудуванням, літаки - авіаційні вузи або спеціальності.

Проте цього не завжди буває достатньо. Для успішної кар'єри бажано здобути спеціальну управлінську освіту. Додайте сюди знання одного або декількох іноземних мов і природний дар продавати і ви отримаєте необхідний набір знань сучасного менеджера з оптового продажу.

Робота менеджером з продажу в Україні:

А ви знаєте, що професія менеджера з продажу не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Менеджер з продажу, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Менеджер з продажу не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Менеджер з продажу – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати менеджера з продажу, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

Якщо вам потрібен персонал розміщуйте безкоштовно вакансію на сайті!

Додати вакансію

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

↑ Вгору