Товарознавцю необхідно постійно займатися самоосвітою. Цей фахівець — практично жива енциклопедія для будь-якого споживача. Чи шкідливий парафін на імпортних яблуках, чому деякі харчові продукти зберігаються місяцями і не псуються, як повернути неякісний товар — на всі ці питання товарознавець повинен знати відповідь.
Торгові компанії, супермаркети, склади, магазини, органи митниці, лабораторії експертизи і сертифікації, суспільство захисту споживачів.
Товарознавці мають великий попит на ринку праці. Заробіток залежить від місця роботи.
А ви знаєте, що професія товарознавця не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Товарознавець, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Також пам'ятайте - успішний Товарознавець не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.
Якщо ж ви вже вирішили, що Товарознавець – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати товарознавця, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.