Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Торгові агенти, sale-менеджери
  4. Продавець-консультант

  Продавець-консультант

  Посада продавця-консультанта має на увазі роботу на два фронти. З одного боку це порадник, людина, до якої покупець може звернутися по допомДолжность продавца-консультанта подразумевает работу на два фронта. С одной стороны это советчик, человек, к которому покупатель может обратиться за помощью в информации о необходимом товаре. С другой это сотрудник фирмы, заинтересованный в повышении ее материального благосостояния. И его задача продать товар или услугу любыми известными способами.

  Этого можно добиться, если правильно представить товар: рассказать о фирме производителе, отметить особенности товара, акцентировать внимание на достоинствах и мягко скрыть недостатки. Рассказать о скидках и действующих акциях. При этом у покупателя не должно возникнуть ощущения, что его обманывают. Профессионал умеет продать товар любому, даже случайно зашедшему в магазин посетителю. И более того, уговорить его приобрести целый ворох сопутствующих предметов.

  Но главное соблюсти баланс: и покупателю угодить и фирму обогатить. огу в інформації про необхідний товар. З іншою це співробітник фірми, зацікавлений в підвищенні її матеріального добробуту. І його завдання продати товар або послугу будь-якими відомими способами.

  Цього можна добитися, якщо правильно представити товар: розповісти про фірму виробнику, відзначити особливості товару, акцентувати увагу на перевагах і м'яко приховати недоліки. Розповісти про знижки і акції, що діють. При цьому у покупця не повинно виникнути відчуття, що його одурюють. Професіонал уміє продати товар будь-якому, навіть відвідувачеві, що випадково зайшов в магазин. І більш того, умовити його придбати цілий оберемок супутніх предметів.

  Але головне дотримати баланс: і покупцеві догодити і фірму збагатити.

  Специфіка роботи продавцем-консультантом:

  Плюси професії:

  • Отримання досвіду в сфері торгівлі і продаваної продукції,
  • Переважно комфортні умови роботи,
  • Розвиток своїх комунікативних навичок,
  • Знання ринку товарів і послуг, постійна обізнаність про новинки.
  Мінуси професії:
  • Багато часу доводиться проводити на ногах,
  • Складно швидко змінити сегмент ринку (наприклад, перейти з продажу комп'ютерів на продаж косметики) без додаткового навчання,
  • Збереження спокою в ситуаціях, коли тебе виводять з себе,
  • Спокійно повторювати інформацію про товар, стільки, скільки це буде потрібно.

  Робота для продавця-консультанта:

  - У салонах/магазинах (авто, меблів, одягу, косметики і т.д.),
  - У турагентствах,
  - У страхових компаниях,
  - У рекламних агентствах.

  Особисті якості:

   Продавець-консультант перш за все, психолог. У будь-якій ситуації він повинен бути стриманим і терплячим. Одне з найважливіших його умінь, це уміння спілкуватися без грубощів, але і ненав'язливо, розташовуючи незнайому людину до довірчої бесіди. Якщо йдеться про роботу у сфері моди, краси і стилю, то важливий факт грає зовнішня привабливість.

  Зарплата і перспективи професії продавця-консультанта:

  Продавець-консультант цілком може стати менеджером. Наприклад, керівником торгового залу, менеджером з продажу певного виду товару. А іноді навіть директором салону (магазина).

  Профільна освіта:

  Спеціальної освіти дана професія не вимагає. Слід лише розбиратися в товарі і уміти уміло про нього розповідати. Для тих, же, хто неодмінно бажає бути дипломованим фахівцем можна порадити відвідувати курси і тренінги, повчальні навикам продажів. Часто на подібні посади беруть без досвіду роботи.

  Робота продавцем-консультантом в Україні:

  А ви знаєте, що професія продавця-консультанта не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Продавець-консультант, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

  Також пам'ятайте - успішний Продавець-консультант не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

  Якщо ж ви вже вирішили, що Продавець-консультант – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати продавця-консультанта, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Інші документи

  ↑ Вгору