У суддів дуже велике навантаження, не завжди вдається відпочити навіть у вихідні. Через це у багатьох не складається особисте життя. Чоловік може повністю присвятити себе роботі, а жінці треба значно більше уваги приділяти будинку і сім'ї, тому на них лягає подвійне навантаження. При цьому в судовій системі представниць прекрасної статі близько 80%. Чоловіки сприймаються тут на "ура".
Судові участки.
Судді отримують зарплату з федерального бюджету. Оклад світових і федеральних суддів невисокий – близько $400. Окрім окладу виплачуються надбавки за стаж, клас, навантаження і т.д. Суддя з трирічним досвідом роботи може отримувати $950-1150, а надалі – значно більше. Суддя не має права на комерційну діяльність, проте може бути викладачем, займатися наукою, літературою і іншими видами творчості.
А ви знаєте, що професія судди не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Суддя, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Також пам'ятайте - успішний Суддя не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.
Якщо ж ви вже вирішили, що Суддя – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати судди, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.