UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Юристи, нотаріуси, політологи
  4. Політтехнолог

Політтехнолог

Про них ходять легенди. Говорять, політтехнологи можуть привести на вершину політичного Олімпу кого завгодно, лише б у того були гроші. Вони не нехтують чорним піаром, майстерно одурюють довірливих виборців і заробляють такі гонорари, про які не прийнято говорити вголос. Ці специ "роблять" мерів, губернаторів, президентів.

Специфіка роботи політтехнологом:

Робота політтехнологів на виборах йде в умовах жорстокої конкуренції і інформаційного протистояння. У хід йде увесь спектр "чорно-білого" піару. Штаби суперників стежать один за одним, засилають шпигунів - місцевих журналістів.

Робота для політтехнолога:

Політтехнолог, а точніше політичний консультант може знайти собі роботу у найрізноманітніших організаціях. В першу чергу ці фахівці затребувані в політичних партіях, а також в органах державної влади, що мають відношення до проведення виборчих кампаній.

Особисті якості:

    Обирайте цю професію, якщо ви:
    • живо цікавитеся суспільно-політичним життям країни;
    • ініціативні;
    • здатні витримувати величезні нервові перевантаження;
    • креативні
    Не обирайте цю професію, якщо ви:
    • хотіли б займатися спокійною розміреною роботою;
    • не умієте зібратися в критичний момент;
    • не здатні систематизувати інформацію;
    • не вмієте тримати удар

Зарплата і перспективи професії політтехнолога:

Розмір зарплати політтехнолога варіюється від $300-500 (як стажист) до сум, які вімірюються десятками тисяч доларів (без перебільшень), - звичайно, якщо йдеться про виборчі кампанії. Саме вони приносять політтехнологові основний дохід.

Профільна освіта:

Вища. Спеціальність "Політологія".

Робота політтехнологом в Україні:

А ви знаєте, що професія політтехнолога не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Політтехнолог, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Політтехнолог не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Політтехнолог – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати політтехнолога, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору