Молодий фахівець, поступаючи на службу в прокуратуру, з першого дня повинен засвоїти ієрархію відносин в професійному середовищі. Наприклад, існує серйозна різниця між прокурорами-керівниками і прокурорами-виконавцями (ними є прокурори відділів, помічники).
Прокуратура, суд.
Прокуратура сьогодні не відчуває кадрового дефіциту. Багато хто починає кар'єру як слідчих прокуратури або помічників прокурора. Наступна сходинка - заступник прокурора. У великих містах на пост керівника (міжрайонного прокурора) можна розраховувати лише років через 10-15. Зрозуміло, за наявності відповідних особистих і професійних якостей.
Вища освіта. Спеціальність "Юриспруденція".
А ви знаєте, що професія прокурора не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Прокурор, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Також пам'ятайте - успішний Прокурор не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.
Якщо ж ви вже вирішили, що Прокурор – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати прокурора, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.