Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Юристи, нотаріуси, політологи
  4. Нотаріус

  Нотаріус

  У обов'язках нотаріуса - операції, пов'язані із спадком, оформлення довіреності і заповітів, укладення шлюбних договорів. Цей фахівець завіряє достовірність різних документів.

  Специфіка роботи нотаріусом:

  Нотаріус повинен розбиратися у всіх тонкощах права і постійно стежити за змінами в законодавстві. Він діє від імені держави, тому не має права на помилку, а імовірність зіштовхнутися з шахраями в цій професії вища, ніж в усіх інших.

  Робота для нотаріуса:

  Нотаріальні контори.

  Особисті якості:

   • відповідальність
   • чесність
   • здатність "тримати удар"
   • психологічна стабільність
   • скрупульозність
   • терпіння

  Зарплата і перспективи професії нотаріуса:

  Прибуток нотаріуса складає від $2000.

  Профільна освіта:

  Вища. Спеціальність "Юриспруденція". Щоб стати нотаріусом, одного вузу недостатньо. Потрібно пройти, скласти кваліфікаційний іспит і отримати ліцензію.

  Робота нотаріусом в Україні:

  А ви знаєте, що професія нотаріуса не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Нотаріус, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

  Також пам'ятайте - успішний Нотаріус не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

  Якщо ж ви вже вирішили, що Нотаріус – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати нотаріуса, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Інші документи

  ↑ Вгору