Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Працівники культури, кіно і театру
  4. Актор

  Актор

  Актор - виконавець ролей в драматичних спектаклях і кіно. Актор відтворює образ за допомогою інтонації, передає відчуття рухом, доносить до глядача зміст твору.

  Специфіка роботи актором:

  Робота актором - це не лише успіх, популярність і слава, але і деякі випробування характеру. Дуже часто акторові доводиться працювати у вечірній і нічний час. Його діяльність пов'язана з частою зміною професійних майданчиків. При цьому необхідно мати бездоганний зовнішній вигляд і володіти міцним здоров'ям.

  Робота для актора:

  Театри, кіностудії, рекламні агентства.

  Особисті якості:

   • артистизм, вміння перевтілюватися
   • хороша пам'ять
   • вміння працювати в команді
   • почуття ритму
   • спостережливість
   • завзятість

  Зарплата і перспективи професії актора:

  Заробіток актора, щойно прийнятого в театр, зазвичай складає $200-225. Якщо кар'єра складається успішно, актору привласнюється наступний розряд, потім ще один і т.д. Верхня планка - $1300. - стільки отримують заслужені і народні артисти. Проте так скромно справи йдуть далеко не скрізь. Все залежить від того, чи має театр гідних спонсорів.

  Зарплата кіноактора - гонорарна. Залежить від "імені" і розміру бюджету кінофільму або рекламного ролика. $50-1000 за один знімальний день і більш.

  Робота актором в Україні:

  А ви знаєте, що професія актора не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Актор, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

  Також пам'ятайте - успішний Актор не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

  Якщо ж ви вже вирішили, що Актор – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати актора, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  ↑ Вгору