Сьогодні на озброєнні у мультиплікатора сучасні комп'ютерні програми, що дозволяють набагато спростити процес виробництва. Тривимірні зображення, реалістичні пейзажі, рухи персонажів. Мультфільми все частіше роблять об'ємними, в 3-D графіці... Невипадково з'являються і принципово нові назви професії мультиплікатора - 3-D-аніматори, CG-художники, візуалізатори, 3-D-модельєри. Але комп'ютер - тільки інструмент в руках фахівця, а ось чи буде переконливою гра придуманих героїв - залежить від його таланту.
Студії мультиплікаційних фільмів, рекламні агентства, компанії, що розрорбляють комп'ютерні ігри.
Заробітна плата художника-мультиплікатора, що починає, $325-490 незалежно від того, класичною або комп'ютерною анімацією він займається. Досвідчені аніматори заробляють від $1000.
А ви знаєте, що професія мультиплікатора не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Мультиплікатор, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Також пам'ятайте - успішний Мультиплікатор не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.
Якщо ж ви вже вирішили, що Мультиплікатор – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати мультиплікатора, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.