Плюси професії:
У послугах реставраторів мають потребу і державні структури - музеї, галереї, історичні сховища, наукові лабораторії, і приватні - аукціонні будинки, антикварні магазини, реставраційні майстерні.
За словами фахівців, кар'єру краще починати в державних музеях. Тут можна повчитися у майстрів, отримати безцінний досвід дослідження справжніх витворів мистецтва. Реставратори, що набили руку в музеях, працювали з оригіналами і раритетами, мають особливий попит в приватному бізнесі.
А ви знаєте, що професія реставратора не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Реставратор, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Також пам'ятайте - успішний Реставратор не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.
Якщо ж ви вже вирішили, що Реставратор – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати реставратора, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.